Nauja Reduced price!
Natūralūs Džiovinti Saldymedžio Šaknis Skiltelės), Saldišaknė,Radix Liquiritiae,Liquiritia Glycyrrhiza Radix,GanCao,Saldymedžio Arbatos Tablečių

Natūralūs Džiovinti Saldymedžio Šaknis Skiltelės), Saldišaknė,Radix Liquiritiae,Liquiritia Glycyrrhiza Radix,GanCao,Saldymedžio Arbatos Tablečių

€16.50

-14%

€19.41

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: al matti arbata, ausies tabletes, dab plius, arbata, 80 tablečių, boba atkarpa, android tablet, slim arbata, puer arbatos puodelio, mirti arbata.

Saldymedžio tabletė yra bendras Kinų medicinos žaliava.Iš tiesų, jis gali būti vertinamas tiek Kinų ir Vakarų medicinos.Žmonės dažnai naudoja jį gydyti kosulys ir kitos sąlygos, ir poveikis yra ypač gera.

1. Aišku, šilumos ir detoksikuoti

Kai dantenos yra patinusios ir skausmingos, galite išgerti šiek tiek vandens mirkomi saldymedžio tablečių sumažinti patinimą.Jūs galite naudoti ją, kai jūs turite spuogų ant veido, ir scabies ant jūsų kūno.

2. Sumažinti kosulį ir išspręsti skrepliais

Mirkymas saldymedžio tablečių vanduo labai naudingas mažinant kosulys ir išspręsti skrepliai, ypač kai skrepliai sukelia bronchitu ar emfizema.Kai kosulys yra rimtas, jūs galite pasirinkti, saldymedžio tabletės pamerkti į vandenį, kad sumažinti šią situaciją .

3. Skausmo malšinimas

Jei turite skrandžio ar pilvo skausmas, galite naudoti saldymedžio tabletės pamerkti į vandenį, siekiant padėti palengvinti šį skausmą, ne tik, kad, jei jis yra kartu su kitų vaistų, poveikis bus geresnis.

Kilmės KN(Kilmės)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai