VEGANIŠKI KOKOSINIAI SALDAINIAI | BEVEIK BOUNTY

Pagalvojau, o kodėl nepadarius sveikuoliškų saldainių? Ir dar kad jie būtų veganiški. Ir dar skanūs. Ir dar kokosiniai! Šitų saldainių nereikia kepti. Juos pagaminti labai lengva, o rezultatas – fantastiškas. Padariau. Gavosi. Todėl dalinuosi receptu, tikiuosi patiks ir Tau.

Tau reikės:

– 200 g kokosų drožlių

– 150 ml kokosų pieno

– 3/4 šaukštai kokosų aliejaus

– 3 šaukštai medaus (jei nori vegan varianto medaus nedėk)

– 1 šaukštas agavų sirupo

– 100 g juodojo šokolado (ne mažiau 70% kakavos)

 

Viską (išskyrus šokoladą) sumaišyk kartu ir formuok saldainiukus (gali daryti rutuliukus ar stačiakampius, kaip labiau patinka) ir įdėk į šaldiklį 20 min. (kad sustingtų). Tik žiūrėk, kad nepripiltum per daug kokosų pieno, nes tada masė gausis labai skysta.

Tada ištirpink 100 g juodo šokolado (jame turi būti mažiausiai 70% kakavos, kitaip šokoladas yra ne šokoladas) – iki kreminės konsistencijos. Kaip teisingai tą padaryti rasi ČIA.

Naudojant šakutę ar šaukštą ištirpintą juodąjį šokoladą apliek ant suformuotų saldainių. Tada dėk į šaldytuvą ir šaldyk iki kol šokoladas sustings (~1-1,5h). Šį kartą aš juos šaldytuve laikiau per naktį.

Tiesa, jei nori, kad šokoladu pilnai pasidengtų visi saldainiai ir gautųsi beveik BOUNTY – tada šokolado reiks šiek tiek daugiau (gal net dvigubai).

Juk žadėjau, kad bus lengva. Skanaus!

logo