TRAŠKI GRANOLA SU RIEŠUTAIS IR UOGOMIS

Man atrodo, kad granola yra užimtų ir aktyviai gyvenančių žmonių išsigelbėjimas – labai maistinga ir soti. O pasigaminus daugiau galima supilti į uždarą indą ir turėti skanų užkandį net kelias dienas ar savaitę. Aš labiausiai mėgstu granolą valgyti su graikišku jogurtu (mano mylimiausias natūralaus skonio jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA).

Šiandien dalinuosi patobulintu granolos variantu su šaltyje džiovintomis uogomis (už inspiraciją ačiū AML), bet drąsiai susikurkite savo receptą su mėgstamiausiomis sėklomis/riešutais/uogomis!

 Jums reikės:

– Keli šaukštai kokosų aliejaus

– Keli šaukštai medaus (arba kiek norisi) / agavų / klevų sirupo

– Šaukštelis cinamonas

– Kelios stiklinės avižinių dribsnių

– Sauja lazdynų / migdolų / graikinių riešutų

– Kelios saujos kokoso drožlių

– Sauja lukštentų kanapių sėklų

– Sauja išmirkytų razinų

– Sauja šaltyje džiovintų uogų (naudojau avietes) ar kitų vaisių (už inspiraciją ačiū AML)

Kokosų aliejų, medų ir cinamoną pakaitiname ant nedidelės keptuvės, kol viskas ištirps ir susimaišys (tik neužviriname!). Atskirai dubenyje sumaišome visas sėklas, riešutus ir avižas. Tada užpilame paruoštą medaus ir kokoso aliejaus miksą ir viską sumaišome. Paruošiame skardą išklotą kepimo popieriumi, sudedame granolą ir kepame 150-160°C apie 30 minučių.

Kepdami viską vis pamaišome (kokius 2-3 kartus), kad viskas tolygiai apskrustų. Jei matosi, kad granola per greit skrunda – sumažiname temperatūrą (atsimenu mano pirmas blynas buvo oiiii kaip prisvilęs…). Kai granola šiek tiek atvėsta, įdedame džiovintas razinas ir šaltyje džiovintų uogų.

Sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo