TOBULI PIETŪS/VAKARIENĖ | TIGRINĖS KREVETĖS SU KOKOSŲ PIENU


Aš jau labai seniai pieną ar grietinėlę esu iškeitusi į kokosų pieną. Kodėl? Nes jame yra: vitaminų B1, B2, B5, C, sacharozės, gliukozės, riebalų rūgščių, antioksidantų, makro ir mikroelementų – fosforo, kalio, kalcio, geležies ir natrio. Ir jokių nepageidaujamų priedų!

Šiandien mano mėgstamiausias – tobulo skonio ekologiškas kokosų pienas BIONATURALIS. Sudėtyje tik kokosų pienas 68% ir vanduo 32%. Jį galima naudoti ne tik padažams, bet ir pilti į sriubas, makaronus, gaminti iš jo desertus. Visai neseniai su šituo kokosų pienu gaminau krevetes – gavosi fantastiškai skanios, todėl receptu noriu pasidalinti su Jumis!

Ko reikės:

– 300 g tigrinių krevečių be kiautų

– brokolis

– 1/2 cukinijos

– skardinės ekologiško kokosų pieno BIONATURALIS

– 6 didesnės česnako skiltelės (arba kiek norisi)

– Petražolės

– Šviežių baziliko lapų

– Mėgstami prieskoniai

– Laimas

– Šiek tiek paprikos (jei norisi)

– Šaukštas ekologiškas rapsų aliejus BIONATURALIS

Įkaitiname keptuvę. Sudedame krevetes – ant nedidelės ugnies jas atšildome. Po to nupilame vandenį iš keptuvės. Įpilame aliejaus, sudedame supjaustytus česnakus ir pakepiname apie 7 minutes. Tada sudedame brokolius ir cukinijas. Supilame kokosų pieną, pabarstome mėgstamais prieskoniais ir patroškiname apie 10-15 minučių ant nedidelės ugnies. Vėliau sudedame petražoles ir šviežius baziliko lapus. Prieš valgant įspaudžiama laimo sulčių. Skanaus!

Sukurta su BIONATURALIS 

logo