TAI KĄ ŠIANDIEN VALGYTI??? | DAUGIAU NEBEREIKS SUKTI GALVOS

Šiandien gegužės 3 diena. Tai reiškia, kad iki vasaros liko 28 dienos. Bandysiu spėti, kad gal tu jau nuo naujų metų esi sau išsikėlusi tikslą pasitikti 2018 metų bikini sezoną su perfect figūrą, bet matai, kad laiko liko ne tiek ir daug. Ką darai? Nusprendi, kad nuo šiandien privalėsi būti gyva vienu obuoliu ir salotos lapu per dieną.

Bet jei manai, kad obuolys ir salotos lapas – vienintelis kelias iki trokštamos figūros ir geresnės savijautos, tu labai klysti. Apie mitybą nuolat sklando ir visada sklandys daug skirtingų teorijų, teisingų ir suklastotų tyrimų rezultatų, daug painios ir kontraversiškos informacijos, rinkodaros bei siekio užsidirbti.

Tačiau aš noriu su Tavimi pasidalinti savo patirtimi ir atradimais! Nes jau ne kartą sakiau, bet ir vėl priminsiu – čia esu tam, kad paskatinčiau Tave sveikiau ir aktyviau gyventi, labiau savimi pasitikėti ir geriau jaustis. Ne tik prieš vasarą, bet ir visus metus, kiekvieną dieną.

Mano gyvenime buvo toks etapas, kai reikėjo sau nuoširdžiai/sąžiningai atsakyti į klausimą – ar aš noriu būti tiesiog liekna, ar ir liekna, ir sveika? Žinoma, kad mano atsakymas – antrasis. Atrodyti gražiai ir tokiam išlikti ilgus metus galima tik gyvenant sveikai, o ne alinant save. Aš labai gerbiu savo kūną ir jam noriu duoti tik tai kas geriausia, tad mitybai skiriu didelį dėmesį.

Dar prieš kelias savaites savo instagram’e minėjau, kad trumpam muay thai iškeičiau į sporto salę ir darbą su svoriais, nes šiek tiek pasikeitė asmeniniai tikslai. Viskas nauja ir neįprasta (ir nesvarbu, kad kažkada prieš 3 metus taip sportavau). Bet kai šalia yra profesionalas – ramu. Mano gera draugė ir trenerė Justa sake, kad per mėnesį – summer body garantuotas. Ne, numest svorio aš nenoriu. Noriu fit kūno.

Jau tada sakiau, kad didžiausias iššūkis, ne nauja sporto programa ar rytinės treniruotės, bet mityba – planuoti ir ruošti maistą, dar viską į dėžutes pakuoti ir nešiotis su savim kaip kokį aksesuarą, nepamiršt pavalgyt ir dažnai. Tikra rakštis… Tik nesuprask manęs neteisingai – gaminti aš labai mėgstu! Bet tada, kai turiu laiko ir įkvėpimo (dažniausiai savaitgaliais).

Dėl greito gyvenimo tempo sunku suplanuoti ką ir kiek valgysi. Be to, per tą nuolatinį skubėjimą yra rizika praleisti valgius, o juk pietūs ir užkandžiai turi būti maistingi, bet dažnai, nesugalvodami, ką sveiko suvalgyti, greitai numalšiname alkį tuo, kas papuola po ranka. Anksčiau kas antrą vakarą prie puodų tekdavo pastovėti bent po 1,5h (jau net neskaičiuoju valgiaraščio planavimo ir laiko praleisto prekybos centruose ar turguje), o kasdien bent pusvalandį, kad pasiruoščiau maistą kitai dienai.

Galvoju, jei galiu bent kiek palengvinti galvosūkį “tai ką šiandien valgyti?”, kodėl tuo nepasinaudoti? Mano džiaugsmui, su maistu nebesam susipykę – santykiai išsiaiškinti! Man į pagalbą atėjo 7PACK maisto rinkiniai. Čia ta tobula kombinacija – kai meilė maistui idealiai dera su meile savo kūnui!

Ačiū 7PACK, kad nuo šiol taupo mano laiką, padeda maitintis sveikai ir dar skaniai. Dabar esu rami ir galiu savo energiją paskirti kitiems svarbiems dalykams/žmonėms/sau.

P.S.: šiandien vietoj tų 1,5 h prie puodų – 1,5 h praleisiu gryname ore. Su dviračiu. Ir paruoštu maistu.

Sukurta su 7PACK

logo