ŠVENTARAGIO SODAS

2

Kažkaip šeštadienį buvo bloga diena. Sakau: “Neeee… Taip nepaliksiu. Reikia save pradžiugint”. Tai sugalvojau, kad trumpas pabėgimas būtų puiki dovana sau. Vakarienė restorane ir naktis viešbutyje buvo būtent tai, ko man reikėjo.

Na ir dar… Vidury žiemos žaliuojantis sodas Vilniaus miesto širdyje, Katedros aikštėje. Prisiekiu, restorano vaizdas gniaužia kvapą! Ir geriausia tai, kad norint pakeisti aplinką nebūtina skristi į kitą pasaulio galą. Užtenka aplankyti “Šventaragio Sodą”.

1465

Pasirodo, kad restoranas tikrai ne be reikalo pavadinime turi žodį “sodas”, nes čia yra žalia augalų siena, arba kitaip – gyva prieskonių lentyna, kurios elementus naudoja virtuvės šefas gamindamas patiekalus (net ir arbata čia pat skinama). Juokaudama sakau, kad ką matai ant tos sienos – tas ir lėkštėje. Dėl to aplinka tampa tik dar ypatingesnė.

Tik gaila, kad labai dažnai žmonės bijo eiti į viešbučių restoranus, neva jie skirti tik viešbučio lankytojams, kad bus per brangu ar neskanu. Bet tik ne “Šventaragio Sodas”… Jis yra atviras visiems – nauja vieta pusryčiams/pietums/vakarienei.

Nuostabus vaizdas ir geras maistas yra atgaiva sielai. Pabandyk ir Tu! Garantuoju, kad patiks.

Sukurta su AMBERTON