SUSHI TIME | BEIJING, CHINA

Pirmą kartą šioje kelionėje paragavau vietinio maisto! Jei bent truputį sekėte mano pasiruošimą šiai kelionei, tai tikrai žinote, kad ko jau ko, bet maisto man netrūko…

Sushi labai mėgstu valgyti ir Lietuvoje, žinau kur jie skaniausi ir geriausi (žinoma mano gimtąjame mieste Panevėžyje, MAI SUSHI). Bet Pekine sushi’ais irgi nenusivyliau, jų paragauti sustojome likus truputį laiko tarp kastingų.

Mano kambariokė ukrainietė Yeva man parodė šią sushi’nę. Šį kartą ragavau sushi su daržovėmis ir sūriu, o Yeva su daržovėmis ir tunu. Tikrai labai gardu ir sotu! Ir kaina nedidelė – 14¥, tai kažkur apie 2,2€.

Tiesa, šis restoranėlis labai mažas, sakyčiau 3m x 3m, bet labai apsidžiaugiau, kad personalas kalbėjo bent truputį angliškai, todėl paprašyti pagaminti sushi be majonezo pavyko!

Be to, buvo labai smalsu paragauti vietinę kavą, nes girdėjau įvairių nuomonių. Na tam tikra prasme vietinę – užsisakiau kapučino McDonald’e (sakau vietinė kava, nes McDonald’as juk kinietiškas), nes jis buvo arčiausiai (Mc Cafe) ir kavos aparatas stovintis pasirodė rimtas, tačiau tai matyt pirmas ir paskutinis kartas kada iš ten pirkau kavos.

Skonis tikrai nieko gero. Atrodė, kad kava būtų praskiesta su pienu, o tada dar ir su vandeniu. Dar ir kainavo apie 19¥, ~3€. Tačiau pabandyti vis tiek buvo įdomu!

Visgi gerai, kad atsivežiau geros kavos iš Lietuvos ir galiu ja mėgautis kiekvieną rytą!