STRANGE LOVE

IMG_7297

Restorane “Strange Love”, kaip A. Užkalnis yra pasakęs, paragavau ir aš keistos meilės. Tai restoranas prie įėjimo į Bernardinų sodą. Balta, erdvu, jauku. O dabar plačiau apie tai, kokia meile tenai dvelkia.

IMG_7296

IMG_7298

Meniu nėra didelis. Kaip matote – netgi miniatiūrinis. Bet viskas aišku kaip 2 x 2, ilgai galvoti “ką čia valgyti” neteks. Šį kartą susigundžiau trinta cukinijų sriuba. Ir tikrai nenusivyliau – skonis 10 iš 10.

Aptarnavimas – na tokio dažnai nesulauksi (kol kas, kiek restoranų/kavinių/arbatinių/kavos namų aplankiau, tiek su aptarnavimu man sekasi!). Nuoširdžiai paklaus, ko norėsite šiandien, pasiteiraus ar stalo vanduo reikalingas, dar ir užkandžiais pavaišins, kol lauksite savo patieklų. O ir šiaip – žmogiškai paklaus ar viskas tiko, patiko. Tad vėlgi – 10 iš 10.

IMG_7301

IMG_7299

IMG_7300

O prie viso šito, čia dar ir meilės mašina yra. Tik nepaklausiau, kaip ji veikia. Bet iš visko sprendžiant – tikrai veikia. Nes tiek šilumos, jaukumo ir šiaip geros emocijos čia pilna…

Gaila, kad neužėjau čia dar šiltiems oras esant, nes “keistoji meilė” turi ir savo kiemely. Tiesa, apžiūrėti jo nespėjau, tik pro langą paspoksojau. O ir Bernardinų sodo vaizdas atsiveria pro kitą restorano langų pusę. Bet geriau atrasti tokią vietą vėliau, nei niekada!

IMG_7302

IMG_7303

IMG_7304

Barista pažadėjo kitą kartą pavaišinti kava (jau sakiau, kad jie kažkaip čia labai myli savo klientus), tad manau jau greitai čia vėl grįšiu. Todėl tikrai “Stange Love” 10 iš 10 !!!