PIETŲ/UŽKANDŽIŲ DĖŽUTĖ | KĄ ĮSIDĖTI?

Kai tenka dirbti visą dieną arba žinau, kad iš namų išeisiu ryte, o grįšiu tik vakare – maistą pasigaminu iš anksto ir visur nešuosi savo užkandžių dėžutę, tam, kad nelikčiau alkana. Pagrindinis tokios dėžutės produktas – virtas kiaušinis. Kodėl? Kiaušiniuose yra gausu Omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra atsakingos už žmogaus imuninę sistemą ir yra naudingos visam žmogaus organizmui.

Užtenka bent dviejų kiaušinių per dieną, kad organizmą aprūpintum B grupės vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir antioksidantais. Be to, kiaušiniai suteikia sotumo jausmą, todėl norint sureguliuoti mitybą ir suvartojamo maisto kiekį, jie puikiai tinka.

Aš renkuosi RIDO vištų užaugintų be antibiotikų kiaušinius dėl kelių priežasčių:

– RIDO kiaušiniai yra padėti vištų, kurios auga išskirtinėmis sąlygomis, yra sveikos, niekada
nesirgo ir nėra gavusios antibiotikų;

– RIDO vištos lesinamos tik kokybiškais ir subalansuotais lesalais, kurių sudėtyje yra apie 80% Lietuvoje užaugintų produktų;

– RIDO tapo pirmuoju ir vieninteliu kiaušinių prekės ženklu Baltijos šalyse, kurio pakuotės žymimos specialiu “Užauginta be antibiotikų” ženklu.

– Šitie kiaušiniai man labai skanūs!

Virtus kiaušinius renkuosi ne tik užkandžių dėžutei, bet ir po treniruotės (tik primenu, kad baltymas yra pagrindinė statybinė raumenų medžiaga). Bent jau man kiaušinis – super maistas, todėl šiandien su Jumis dalinuosi keliomis pietų/užkandžių dėžučių idėjomis!

I. VIRTAS KIAUŠINIS, MĖGSTAMOS SALOTOS, POMIDORAI, AVIŽŲ DUONA, SAUJA MIGDOLŲ RIEŠUTŲ
II. VIRTAS KIAUŠINIS, SMIDRAI, KIETASIS SŪRIS, ALYVUOGĖS, VIRTA VIŠTIENA, AGURKAS

Sukurta su RIDO

logo