ON THE GO | GERIAMASIS GRAIKIŠKAS JOGURTAS

Gyvenimo tempas tikrai kartais atrodo beprotiškas, dėl to visada ieškau ON THE GO produktų, kurie su manimi būtų visur. Kaip, pavyzdžiui, naujas geriamas graikiškas jogurtas AMFORA.

Niekada nemėgau spalvotų jogurtų – jei tik yra spalvos ar tai sintetinio braškinio skonio, toks jogurtas nepateks į mano pirkinių krepšely. Niekada.

Apskritai graikiškas jogurtas yra labai maistingas ir turi daug baltymų (net 3 kartus daugiau baltymų nei įprastame jogurte). Dėl ypatingai švarios sudėties ir didelio baltymų kiekio šis jogurtas priskiriamas “supermaisto” kategorijai.

Be to, jogurte esančios „gyvosios“ jogurto bakterijos teigiamai veikia žmogaus organizmą. Iš visų ragautų AMFORA naujienų – mano mėgstamiausias natūralaus skonio garikiškas jogurtas, nors iš pradžių nemaniau, kad man patiks jį gerti tiesiog vieną. Bet skonis – šilkinis ir tikrai laaaabai skanus. Jei norisi daugiau sotumo – mėgstu pagardinti juo granolą, įberti mėgstamų sėklų ar uogų.

Keli dalykai, kodėl AMFORA man taip patinka:

– GYVOS JOGURTO BAKTERIJOS (bificobacterium lactis ir lactobacillus acidophilus)

– Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Be saldiklių (vienintelis natūralus jogurtas geriamųjų jogurtų kategorijoje)

– Be modifikuoto krakmolo ir želatinos

– Mažiau cukrų

– Mažiau laktozės

Be to, jo pakuotė (kartoninis buteliukas) ne ką mažiau žavi. Įsimeti į rankinę ir nesuki galvos + patogus, vienkartinis atidarymas. Labai mėgstu šitą jogurtą po treniruotės ar kai reikia lakstyti tarp susitikimų, fotosesijų ar filamvimų.

Ar jau spėjai paragauti? Garantuoju – nepasigailėsi.

Sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo