NIDA | KUR PAVALGYTI?

Šiuo metu nemažai žmonių atostogauja Lietuvoje ir net neabejoju, kad daugumos kryptis yra Nida. Pati čia praleidau beveik 2 savaites (džiaugiuosi, kad ir vėl sugrįšiu į Nidą rugpjūčio 7d. visam savaitgaliui, nes Kupole bus anna mesha vakarėlis “Anna sutiko Neringą”, kuriame aš grosiu – labai laukiu!) ir pagalvojau, kad būtų smagu su Jumis pasidalinti, kur skaniai papusryčiauti, papietauti ar pavakerieniauti. Manau bus naudinga, jei ir Jūs sugalvosit čia atostogauti. Mano rekomendacijas rasite žemiau.

FISHERIA NIDA

Tobula vieta paragauti tobulos žuvies. Nepamirškit rezervuoti staliuko!

NIDOS PRIEPLAUKA

Čia puiki vieta brunch’ui, vaizdas su laisvais aplink – tiesiog magic. Be to, Nidos Prieplauka turi terasą antrame aukšte su vaizdu į marias ir senąja Nidos prieplauką.

SOFA DE PANCHO NIDA

Skaniausias meksikietiškas maistas Nidoje ir T O B U L O S  mango margaritos. Čia irgi patarčiau rezervuoti staliuką iš anksto.

VARNA TERASA

Varnos terasoje šventėme mano geriausio draugo Manto gimtadienį. Maistas buvo puikus, kaip ir vaizdas iš terasos. Mes buvome antrame aukšte, bet žinau, kad restoranas veikia ir pirmame aukšte. P.S.: nors kol kas geriausio aštunkojo titulą laimi Mason Gastropub Vilniuje, tačiau ir Varnoje skonis nenuvylė.

ZUIKIO DARŽAS

Zuikio daržas yra mano mylimiausia vieta Nidoje. Pirmiausia – skanios picos. Antra – nerealus vibe. Trečia – čia gali patekti į toookį vakarėlį iš kurio nesinori išeiti. Zuiki, I love You!

KUPOLAS

Kupole labai smagu praleisti pusdienį. Galima išsinuomoti gultus ir baldakimus (jei gerai pamenu, 25 EUR dienai). + yra užkandžių, gėrimų ir WC. Tai tiesiog amazing!

DAR KELIOS VIETOS, KURIAS JUMS REKOMENDUODUOJU NIDOJE:
IN VINO NIDA
ZENTABAR
KAŠTONAS

logo