NELEISK, KAD KVAILI SKAIČIAI SVARSTYKLĖSE TAVE VALDYTŲ

Šeštadienį buvo tokia diena – mano pusryčiai prasidėjo cheesecake’ku, baigėsi Havajų pica. Dažnai sakau, kad laikausi 80/20 principo – 80% mano gyvenime užima disciplina, švari mityba, 20% be sąžinės graužaties leidžiu sau ilgiau pamiegoti, patinginiauti ar suvalgyt, ką noriu. Tai vadinu gyvenimo balansu. Šiandien vėl maitinuosi kaip įprasta.

Moterims ir merginoms, kurios kankinasi su dietom ir badavimais noriu tik priminti – neturime būti visos vienodos kaip barbės, visos nešioti 36 dydžio džinsų, turėti idealias krūtines ir liekną liemenį! Nes ne tai svarbiausia. Esmė, kaip Tu jautiesi ir ar Tavo akys švyti. Tik Tu save geriausiai pažįsti.

Jei nori to torto gabaliuko – tai ir valgyk, ir mėgaukis! Tik prisimink, kad antras ir trečias jo kąsnis tokio pat skonio kaip pirmas. Pasitikėk savo kūnu, klausyk jo ir neleisk, kad kvaili skaičiai svarstyklėse tave valdytų.

O čia labai paprastas smoothie receptas, kuriuo dažnai pradedu rytą: ryžių pienas, bananas, obuolys, kokosų drožlės ir čija sėklos.