NAMINIAI LEDAI BE PRIDĖTINIO CUKRAUS | PASIGAMINSITE VOS PER 5 MINUTES

Ledai be pridėtinio cukraus ir dar su daug naudingų baltymų? Taip! O gal būtų galima, kad nebūtų sunku pasigaminti namuose? Žinoma! Kiek ingredientų prireiks? Vos 3. Ilgai reikės gaminti? 5 minutes.

Žinote, jei tik turėčiau daugiau laiko suktis virtuvėje – receptus mano tinklaraštyje rastumėte tikriausiai kasdien. Man taip patinka gaminti ir ypač eksperimentuoti kuriant įvairių sveikesnių desertų idėjas. Šiandien dalinuosi super skanių ir greit paruošiamų naminių ledų receptu! Man atrodo, kad toks desertas puikiai tiks gimtadieniams, šventėms ir vakarėliams, vaikams ar tiesiog tiems, kurie nori maistingo deserto.

Viskas, ko reikės šiems ledams:

400 g graikiškos AMFORA varškės (aš naudojau natūralaus skonio)

– Agavų sirupo (galima dėti ir kitą skystą saldiklį ar medaus)

– 200 g aviečių (tinka tiek šviežios, tiek šaldytos)

Visus ingredientus sudedame į blenderį ir viską triname iki vientisos masės. Tada masę supilame į ledų formeles (naudojau silikonines ledų formeles), uždengiame maistine plėvele ir dedame į šaldiklį bent 5-6 valandoms (aš laikau per naktį). Prieš valgant reikėtų palaikyti kambario temperatūroje bent 5 min.

Gamindama ledus naudojau graikišką AMFORA varškę todėl, kad jos konsistencija yra švelni ir puikiai tinka ledams. Be to, ši varškė yra ypatingai švarios sudėties (be GMO, gliuteno, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir saldiklių) ir turi didelį baltymų kiekį. Dar vienas puikus dalykas, kad graikiška AMFORA varškė lengvai virškinama ir yra be laktozės, todėl tinka visiems, kurie jos netoleruoja. Skanaus!

Sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo