MITYBOS IR SPORTO BALANSAS (TV3) | BACKSTAGE

Šiandien, iškart po rytinės treniruotės nuskubėjau į filmavimą pas Vladą laidai “Mitybos ir sporto balansas”. Jau kitą savaitę per TV3 galėsite pamatyti, kokį sveiką ir gardų kokteilį mes čia gurkšnojame!

Be to, vien laidos pavadinimas man labai patinka ir yra prasmingas. Jau anksčiau esu rašiusi (prie pagrindinių savo mitybos principų), jog tarp mitybos ir sporto privalo būti balansas, kaip ir visose gyvenimo srityse…

Ačiū Vladai ir visai jos komandai už profesionalumą, gerą atmosferą, didelę juoko dozę ir galimybę tapti jos laidos heroje. Tai ne pirmas kartas, kada dalyvauju jos laidose, todėl esu tikra, kad šis tikrai ne paskutinis.

O kol kas kviečiu pamatyti filmavimo backstage nuotraukas. Po laidos kokteilio receptu būtinai pasidalinsiu ir čia!

Tiesa, nuotraukos iškart po kokteilio išplakimo neturėjau galimybės padaryti, todėl pavyko užfiksuoti tik jau šiek tiek “apgertą”, bet galvoju… Galbūt tai net prideda tikros emocijos ir žavesio šiai nuotraukai?

Taigi, šiam super vitaminiškam ir baltyminiui kokteiliui reikės:

– 200 ml ryžių pieno

– Sauja mėtų

– 1 bananas

– Kokoso drožlės

– Migdolų drožlės

– Sauja sėlenų

– Šaukštas žemės riešutų sviesto

Viską dedamė į blenderį. Galima pridėti ir keletą ledukų, tikrai kokteilio nesugadins! Be to, dėl ryžių pieno… Kol man jis taip patinka? Tai mažiausiai riebalų turintis augalinės kilmės pienas, jame taip pat nėra cholesterolio. Ir labai geras dalykas tas, kad ryžių piene gausu vitamino B, kuris svarbus greitai medžiagų apykaitai! Taip pat čia pilna tokių gėrių kaip magnis, geležis, varis, manganas, selenas ir pan. Žodžiu galime gerti tokį pieną iki soties, o dar jei ir paskaniname jį įvairiais produktais iš viso tobula.

Skaunaus!

S.