MANŲ KRUOPŲ MAKARONAI X BROKOLIAI

Šiandien mano pietūs atrodo taip: kietagrūdžių manų kruopų makaronai, lukštentos kanapių sėklos, brokoliai ir prieskoniai (naudoju pipirus ir džiovintų daržovių prieskonius). Greita, lengvai paruošiama ir naudinga! Man labai patinka tokie receptai.

Pavyzdžiui, brokoliai yra vienas naudingiausių ir sveikiausių produktų, jame gausu maistinių medžiagų, vitamino C, taip pat A, B, K grupės vitaminų bei mineralų. Nors brokoliniai kopūstai nepasižymi dideliu kalorijų ar angliavandenių kiekiu, sotumo jausmas garantuotas. Tuo pačiu išvalo organizmą nuo įvairių toksinų ir kenksmingų medžiagų, stiprina imuninę sistemą.

Maistinių kanapių sėklos irgi yra labai vertingos. Jose – daug magnio, cinko, kalcio, geležies, fosforo ir skaidulų. Be to, kanapių sėklos gerina  ir virškinimo sistemos darbą. Jas dedu tiek į košes, tiek į jogurtus, tiek ant makaronų.

Tiesa, vietoje manų kruopų makaronų (juos radau assorti.lt) galima naudoti ryžių, kukurūzų ar grikių makaronus – juos irgi labai mėgstu. Svarbu nebijoti improvizuoti!

Na o dabar – sakanus man ir Jums!

logo