MANO PUSRYČIAI | VAISIŲ SMOOTHIE

IMG_4215

Šeštadienio rytą siūlau pradėti šiuo gardžiu vaisių smoothie. Nors dažniausiai taip atrodo mano užkandis ryte – ypač po sporto mėgstu išgerti tokį kokteilį, kuris labai greitai iš angliavandenių bombos gali virsti baltymų šaltiniu. Nes priklausomai nuo sudedamųjų dalių, tokie kokteiliai yra itin maistingi. Tiesa, ir labai kaloringi, tad jais nereikėtų piknaudžiauti.

Tačiau kartais nieko blogo vietoj įprastų pusryčių pasilepinti tokiu skanėstu – tada jaučiuosi šiek tiek lengvesnė, energingesnė, o ir juodos kavos puodelį pamirštu.

IMG_4205

Smoothie receptų yra įvairiausių, bet mano mėgstamiausias (apie kurį esu kalbėjusi ir TV3 “Mitybos ir sporto balansas” laidoje) – bananas, braškės arba obuolys, ryžių pienas (dažnai keičiu ir į vandenį), ledukai, cinamonas, mėtos, sėlenos.

Dar galima pridėti kokių kokoso ar migdolo drožlių. Manau jau pastebėjote, kad mano siūlomi receptai yra visiškai fantazijos reikalas, tiesiog svarbu pasirinkti mėgstamus produktus.

Tad toks kokteilis gali būti gaminamas ir iš kitų vaisių ar šaldytų uogų. Puikiai tiks ir mangai, nektarinai, kriaušės, vyšnios, ananasai, kiviai ir gausybės kitų vaisių. Tad belieka visus vaisius ir kitus ingredientus sudėti į elektrinį plaktuvą ir mėgautis sveiku ir sočiu kokteiliu!

IMG_4207 IMG_4211