MANO PUSRYČIAI | LAŠIŠOS SUMUŠTINIAI

Jau trečia savaitė, kai kartu pusryčiaujame! Man labai smagu gauti Jūsų laiškus su nuotraukomis bei padėkomis, kad padėjau paįvairinti pusryčių racioną – vadinasi tai tikrai reikalingas dalykas. Žinokite, kad ir aš visada labai laukiu Jūsų receptų idėjų!

Todėl aš turiu dar vieną pasiūlymą šiam antradienio rytui! Šį kartą – žuvis, kuri jau nuo senų senovės yra laikoma kaip vienas naudingiausių maisto produktų žmogaus organzmui. Belieka išsirinkti Jums skaniausią.

Nežinau kaip Jūs, bet aš esu lašišos fanė. Čia yra antras my number 1 po grikių.

Lašiša (kaip ir kitos riebios žuvys, pavyzdžiui, skumbrė ar tunas) turi daug ypatingos rūšies – omega – 3 – riebalų rūgščių, kurios daro tikrus stebuklus mūsų organizmui.

Per daug apie jų naudą tikrai neišsiplėsiu, nes juk mes skubame skaniai papusryčiauti, bet manau naudinga žinoti, kad lašiša mažina blogojo cholesterolio kiekį, trombų susidarymo galimybę, gerina kraujotaką, todėl mažėja ir reali rizika susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.

Čia matote tik du lašišos sumuštinius, bet jei Jums tiek atrodo mažai, tikrai porciją galite padidinti (ypač vyrai). Tokius sumuštinius siūlau pasidaryti su juoda duona ar mėgstamais trapučiais, nepamiršti laimo ar citrinos, sojos, mėgstamų prieskonių, salotų bei kitų daržovių.

Šalia dar labai tiktų ir avokadas, tik šį rytą jo neturėjau. Žodžiu, improvizuokite kaip tik norite, svarbiausia, kad Jums būtų skanu, o kai toks maistas dar ir labai sveikas bei naudingas, tai vienu šūviu – 2 zuikiai!

Bon Appétit!