MANO PUSRYČIAI | KEKSIUKAI

IMG_5808

Praeitą savaitę su pusryčiais truputį nespėjau (atsimenate, žadėjau 2 kartus per savaitę Jus džiuginti naujais receptais), bet užtikrinu, kad atsigriebsime su kaupu.

Aš tikrai labai mėgstu rytą pradėti kokiu nors patiekalu iš kiaušinių, nes juose yra daug lengvai virškinamų pilnaverčių, turinčių visas nepakeičiamas aminorūgštis, baltymų, naudingųjų riebalų, vitaminų A, D, E, PP, B grupės vitaminų ir visokio kitokio gėrio.

Todėl šiandien siūlau taip pat labai greitą, skanų bei sveiką pusryčių receptą! Pasiruošę? Važiuojam.

Suvalgius tokius pusryčius, pažadu, kokias 3 valandas užkandžiauti visai nesinorės. Tad jei vis dar neįpratote rytais sveikai pusryčiauti – patariu pradėti. Ne tik dėl dailių kūno formų (nes pusryčiai skatina medžiagų apykaitą), bet ir dėl nuotaikos. Pamatysite kaip diena taps šviesesnė.

IMG_5809

Paruošti šiuos keksiukus užtruksite tikrai neilgai. Viskas ko Jums reikia tai silikoninės formos kepimui skirtos keksiukams (arba keksiukų indelių popierinių), 2 plaktų kiaušinių, 1 pjaustyto pomidoro, 1/2 tarkuotos cukinijos ir prieksonių. Viską sumaišome ir supilame į kepimo formas. Kepame 20 minučių 180 laipsnių temperatūroje. IR VISKAS!

Per tą laiką galite ramiai pasidaryti kavos, nueiti į dušą ir dar dainos gražios pasiklausyti. O tada pasikrauti energijos puikiai dienai ir papusryčiauti!

Šituos keksiukus aš dar kitaip vadinu – valgai ir lieknėji. Paragaukite ir įsitikinsite patys!

IMG_5810 IMG_5811

Kaip visada skanaus ir gražaus ryto!

S.