MANO PUSRYČIAI | “ATOSTOGOS” (BRUNCH’AS)

IMG_4447

Kartais ryte taip tingisi gaminti, o dar jei tai sekmadienis… Bet sekmadienis ir brunch’as, arba kitaip – vėlyvieji pusryčiai, man skamba kaip labai gera idėja.

Tad šį kartą “Mano pusryčiai” rubrikoje siūlau Jums paragauti su meile puoselėtų “Atostogų” pusryčių (tiesa, šis malonumas kol kas pasiekiamas tik savaitgaliais).

Ir nors dažniausiai aš gaminu namuose – turiu savo pamėgtus receptus, o tokį maistą turiu su savimi, kad ir kur bebūčiau (Jūs paklausite kaip tai įmanoma? Aš pasakysiu, kad netgi labai įmanoma, tereikia šiek tiek daugiau pastangų, noro ir laiko planavimo – tada sveiką maistą valgysite visur ir visada), bet nevengiu aplankyti ir maitinimo įstaigas, kur esu tikra, jog gausiu šviežų ir kokybišką maistą.

IMG_4397 IMG_4398 IMG_4399

Viena iš tokių vietų desertinė “Atostogos”, kurie tik praeitą šeštadienį (vasario 6 d.) startavo su vėlyvų pusryčių meniu – su kuo savo mielą Tania ir Svetlaną labai sveikinu. Šią vietą aš pamilau jau seniai (apie “Atostogas” esu rašiusi jau anksčiau), todėl sužinojusi, kad čia bus galima dar ir skaniai papusryčiauti nieko nelaukusi rezervavau staliuką šeimos sekmadienio pusryčiams.

IMG_4567 IMG_4569

Pirmiausia mus pasitiko granolos baro degustacija! Traški ir labai skani naminė granola (kelių skonių, gaminama desertinėje) su ekologišku natūraliu jogurtu. Visgi mūsų skonio receptoriai vienbalsiai nusprendė, jog skaniausia granola su riešutais ir juoduoju šokoladu (kairiausia), nors kiti skoniai ne ką prastesni.

Tiesa, šią granolą galima nuspirkti tiesiog desertinėje ir mėgautis ja namuose!

IMG_4570

Belaukiant užsisakytų patiekalų, nepraleidau progos pasimėgauti savo mėgstamiausia kava su sojos pienu! Kas gali būti geriau nei sekmadienis ir gardžios kavos skonis??

IMG_4599IMG_4571

Ir tada atėjo eilė Benedikto kiaušiniams (eggs Benedict)… Kurie buvo patiekti ant lengvo bulvių paplotėlio, su lašiša. O ant viršaus užlieti triufeliniu olandišku padažu, gamintu “Atostogų” desertinėje – kitaip sakant viskas rankų darbo. Jūs net neįsivaizduojate, koks dieviškas skonis… BŪTINAI KARTOSIU VĖL IR VĖL ŠĮ GĖRĮ. Skoniai tobulai suderinti, o olandiškas padažas iš viso kažkas nežemiško.

IMG_4574 IMG_4575IMG_4576 IMG_4572
Desertui pasirinkome vieną iš naminės granolos skonių ir ypatingus varškėčius, pagardintus kreminiu grietinės ir šviežių uogų padažu. Prisiekiu, viskas tiesiog tirpo burnoje.

Galiu pasakyti, jog tai buvo tobuli, su meile gaminti, gardūs, sotūs ir sveikuoliški vėlyvieji šeimos pusryčiai. Lygiai tokie pat kaip ir tobulos atostogos… Tikrai labai rekomenduoju čia apsilankyti ir išbandyti patiems!

Kadangi desertinė “Atostogos” nėra labai didelė, o visus gerų pusryčių mėgėjus tikrai labai nori priimti, todėl galima išankstinė rezervacija. Skambinkite +370 6860 0889 arba rašykite žinutę Facebook’e!