MAKARONAI SU KALAKUTIENA IR ŠPINATAIS

Aš labai mėgstu makaronus. Su daug sūrio. Pomidorų padažu. Sviestu. Tik jei tokius valgyčiau kasdien, tikriausiai būčiau panaši į oro balioną.

Bet juk negaliu atsisakyti to, ką labai mėgstu. Už tai ieškau alternatyvų. Pavyzdžiui, kvietinių miltų makaronus puikiai pakeičiu ryžių makaronais, o pomidorų padažą – 100% pomidorų pastą. Todėl šiandien pietums kviečiu pasigaminti sveikus, gardžius ir greit paruošiamus makaronus.

Tau reikės:

ryžių makaronų

100% pomidorų pastos

– 150 g smulkintos kalakutienos krūtinėles

– mėgstamų prieskonių

– sojų padažas (aš naudoju ekologišką SHOYU)

– šiek tiek rapsų aliejaus kepimui

– špinatai (ir šiek tiek papuošimui)

– sezamo ar kitos mėgstamos sėklos

– šviežios salotos/daržovės

Puode užvirk vandenį ir sudėk ryžių makaronus (kaip teisingai juo paruošti rasi ant pakuotės). Keptuvėje pakaitink aliejų ir sudėk smulkintą kalakutienos krūtinėlę. Kol kepsi apiberk prieskoniais ir įpilk šiek tiek sojų padažo. Kai makaronai išvirs sudėk juos kartu į keptuvę su kalakutiena.

Tada nuplauk špinatus, juos taip pat sudėk į keptuvę ir įdėk pomidorų pastos tiek, kiek patinka. Viską išmaišyk, dar kelias minutes patroškink, o ant viršaus pabarstyk mėgstamo sūrio ir nepamiršk šviežių daržovių. Jei tik turiu, visada pabarstau ir sėklų (šį kartą po ranka buvo sezamo sėklos).

Skanaus!

logo