LET’S RULE THE WORLD! BUT FIRST, LET’S HAVE COFFEE

Photos by Andrius Burba / Place TASTE MAP

Sakau be jokio juoko – kava man pats svarbiausias dienos valgis.

Na gerai, gerai… pajuokavau! Bet savo dienos pradžios tikrai neįsivaizduoju be šito magiško ir juodo kavos puodelio. Ypač pirmadienio ryto.

_UR26177 _UR26659 _UR26213 _UR26316_UR26873_UR26787

Arba nebūtinai juodo puodelio. Gali būti ir spalvotas, arba baltas. Priklauso nuo tos dienos nuotaikos! Bet tikrai neturiu galvoje tą vadinamą “kavą”, kur purškiama saldi grietinėle, dedami sirupai ir cukrus, įvairūs pabarstukai ir dar velnias žino kas. Tai jau ne kava, o nuodas ir dar kalorijų bomba.

Aš iš tiesų mėgstu kavą su sojų, ryžių arba migdolų pienu. Bet labiausiai myliu juodą. Ir nors sako, kad gerai kavai saldumo nereikia, aš mėgstu šalia jos skanauti šaukštelį medaus (naminio, kaimiško, tikro ir pačio skaniausio medaus). Nors iš pradžių, daug kas nusistebi, kai pasakau, kad juodą kavą geriu su medumi. O man tai taip skanu… puikiai atstoja desertą!

Žinoma, piktnaudžiauti kava nereikėtų nei Tau, nei man. Bet 1 kavos puodelis per dieną (turiu omeny KAVOS, o ne “kavos”) turi labai daug naudingų savybių – kava yra puikus antioksidantas ir energijos šaltis!

Jei bus įdomu, galėsiu pasidalinti geriausiomis Vilniaus kavinukėmis, kur teko apsilankyti ir kur kava skaniausia bei kokybiškiausia!

O dabar… labas rytas ir kviečiu pasimėgauti pačiu gardžiausiu, pirmadienišku kavos puodeliu! Tegul nuostabi diena prasideda.