KOVO 11

IMG_1136

Taip jau sutapo, kad tokios gražios šventės kaip kovo 11 dieną apsilankiau mūsų Televizijos bokšte. Jį aš kas rytą matau pro savo namų langus ir jau kokius 4 metus vis žadu ten nuvažiuoti ir pakilti, bet vis tai oras negeras, tai progos ar laiko nėra.

Bet šiandien ir proga buvo ir laiko atsidaro, tik va su oru nepasisekė. Tačiau tai tik smulkmena… Buvo puikūs pietūs debesyse.

Ir nors apie maistą visai neplanavau rašyti, bet taip jau išėjo, kad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną danguje ragavau ne tik skanų lašišos kepsnį (ko iš TV bokšto virtuvės visai nesitikėjau), bet ir belgiškų vaflių su Lietuvos trispalvės spalvų papuošimais.

IMG_1132

O bevalgant juos kažkaip pagalvojau, kokia esu laiminga, kad gyvenu laisvoje ir tokioje gražioje šalyje (nors per TV bokšto langus, tos gražios šalies tolių ir nesimatė). Bet visgi.

Nors tada, kai buvo kovojama dėl mūsų šalies laisvės, aš net nebuvau gimusi, jaučiu tikrai didelius sentimentus tam laikotarpiui. Man visada patiko istorija, ypač Lietuvos. Nemažai tuo domėjausi, daug knygų ir straipsnių perskaičiau, ne vieną dokumentį filmą išpūstomis ir godžiomis akimis žiūrėjau. Jaučiu didelę pagarbą mūsų istorijai.

IMG_1138

Noriu pasakyti, kad aš labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad esu tokios šalies kaip Lietuva vaikas. Ir, matyt, vienas gražiausių dalykų mūsų istorijoje ir yra ta žmonių vienybė, kuri iškovojo mums nepriklausomybę.

Esu dėkinga.

Vertinu ir myliu tave, mano Lietuva.