KOKOSINIS CHIA SĖKLŲ PUDINGAS

Šiandien užkandžiui siūlau pasigaminti chia pudingą. Vadinu jį “užimtų žmonių užkandžiu”, nes pagaminimas daugiau nei lengvas ir greitas, o nauda OHO. Tai kai neturi daug laiko cackintis virtuvėje, bet nori kažko sveiko ir skanaus – šitas variantas idealus.

Kadangi karvės pieno nemėgstu (o gal ir netoleruoju, nežinau), todėl keičiu jį į augalinį – sojų, ryžių, migdolų arba… kokosų. Šitą pudingą irgi gali gaminti su tuo pienu, kuris tau skaniausias!

Gaminimas toks – vakare supilu (iš akies) chia sėklų į uždarą indelį, supilu pieną (irgi iš akies), išmaišau, palieku 10 min. pastovėti, tada vėl išmaišau ir uždariusi indelį įdedu į šaldytuvą nakčiai.  Kitą rytą sau be vargo pasipjaustau vaisių, suberiu uogas, jei reikia įdedu medaus šaukštelį ir cinamono. VISKAS. O kaip sotu, skanu ir sveika… Pabandyk!

Dar supratau, kad šitą pudingą patogų transportuoti – indelis užsidaro ir jis niekur nepabėga. Tai jei žinau, kad manęs laukia užimtas pusdienis – pudingas į rankinę ir aš rami, kad nebūsiu alkana.

logo