KOKIA YRA MANO FIGŪROS PASLAPTIS?

Photos / Monika Rukaitė

Visai neseniai viename interviu gavau klausimą – kokia yra mano figūros paslaptis? Atsakiau, kad jokių dietų. Manau tam, kad žmogus būtų sveikas ir gražus svarbi subalansuota mityba, kuri turėtų tapti gyvenimo būdu, nuolatiniu palydovu, o ne trumpalaike ambicija.

Būti išrankiu ir žinoti, kas ir kiek tinka Tavo organizmui – geriausias dalykas, kurį galime sau padovanoti. Sutinku, kad šiandien gyvenimo tempas tikrai kartais atrodo beprotiškas ir būna sunku suplanuoti dienos maistą, dėl to visada bandau atrasti sveikų ir ON THE GO produktų, kurie būtų šalia.

Bent jau man tie produktai turi būti ne tik maistingi, bet ir skanūs. Mano atradimas – graikiška AMFORA varškė. Kodėl? Ši varškė yra ypatingai švarios sudėties (be GMO, gliuteno, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir saldiklių) ir turi didelį baltymų kiekį. Be to, graikiška AMFORA varškė lengvai virškinama ir yra be laktozės, todėl tinka visiems, kurie jos netoleruoja.

Man labai patinka ne tik šilkinė varškės konsistencija ir jos sotumas, bet ir tai, kad šią varškę, kitaip nei kitas, patogu visur nešiotis su savimi dėl jos pakuotės. Šiandien linkiu kokybiškų maisto produktų Jūsų virtuvėje, šaldytuve ir rankinėje. Prisiminkite – valgome tam, kad gyventume, o ne atvirkščiai.

Sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo