KODĖL DIETOS NEVEIKIA? | SUBALANSUOTAS IR SKANUS UŽKANDIS

Photos / Monika Rukaitė

Tiems, kurie vis dar mano, kad sveikas maistas neskanus ir kad ėmus maitintis subalansuotai nebegalima lepintis gardžiu valgiu, galiu pasakyti – pradėjusi ieškoti alternatyvų, radau nepaprastai įvairų ir labai gardų sveikos mitybos pasaulį! Esu įsitikinusi, kad visavertis maistas turi būti skanus, sotus ir, žinoma, subalansuotas, nes kaip kitaip jis taps tavo gyvenimo būdu?

Ilgai pagundoms neatsispirsi, jei nuolat valgysi neskanų, nemėgstamą maistą. Juk dėl to dietos ir nebūna veiksmingos – kurį laiką valgius neskaniai, pasibaigus kankinančiai dietai išauga grėsmė patirti persivalgymo priepuolius, kai norima atsigriebti už prarastą laiką ir, žinoma, išsiilgstama skanaus maisto. Žinau, bandžiau, storėjau, verkiau, viską mečiau.

Nė viena dieta nesuteiks trokštamos savijautos ir išvaizdos – tik sveika ir subalansuota mityba tau padės pasiekti rezultatų ir dar gerai jaustis. Aišku, nesakau, kad reikia karštligiškai ir fanatiškai to siekti. Tiesiog pasistenk nuosekliai siekti užsibrėžto tikslo, visada tvirtai žinok, kad darai tai dėl savęs, ne dėl draugės, draugų, mylimojo ar tėvų. „Draugauk“ su savo kūnu ir pasitikėk juo!

Aš nesu iš tų moterų, kuri geriau nepavalgysi (ale dėl figūros). Jei galima rinktis, visada rinksiuosi pavalgyti. Man reikalinga energija darbui, o tuščiu skrandžiu aš jos tikrai neturėsiu. Todėl dienos valgius (ypač užkandžius) stengiuosi planuoti, kad nelikčiau alkana. NUTRILESS batonėliai yar vienas iš mano atradimų ir įrodymų, kad sveikai maitintis yra labai skanu. Jų visada rastumėt mano rankinėje  – taip esu tikra, kad šalia turėsiu subalansuotą užkandį, kai ateis laikas valgyti. Jie ne tik super skanūs, bet dar turi ir daug baltymų, skaidulų ir net 12 vitaminų bei 11 mineralinių medžiagų!

Tiesa, yra ir NUTRILESS kokteiliai – jie puikiai tinka vietoj maisto. Juose gausu baltymų, angliavandenių, skaidulų, vitaminų ir visokio kitokio gėrio! Juos galima maišyt tiesiog su vandeniu arba kokiu augalinės kilmės pienu (sojos, ryžiu, migdolų ir pan.). Dėl sotumo ir įvairovės į kokteilius dar galima pridėti sėlenų, kokoso drožlių, chia sėklų ir visokių kitokių skanumynų.

Tai kas yra NUTRILESS? Sumažinto kaloringumo pakaitinis maistas pakeičiantis visus ar kelis įprastus valgymus per dieną. Jis padeda formuoti mitybos režimą, koreguoti maisto raciono bei suvartojamų kalorijų kiekį. NUTRILESS pakaitinio maisto išskirtinumas yra tas, kad net ir laikydamiesi mažo kaloringumo mitybos režimo žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių dietų.

NUTRILESS  produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maisto medžiagos, tarp kurių daug baltymų iš nemodifikuotos sojos, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Su NUTRILESS kiekvienas valgymas suderintas taip, kad žmogus gautų subalansuotas maisto medžiagas, o ne perteklines kalorijas.

Aš noriu, kad ir Jūs turėtumėt subalansuotų užkandžių po ranka, todėl Tau ir tavo draugui dovanoju NUTRILESS išmanių užkandžių rinkinius (iš viso net 4 tokius rinkinius)! Visas konkurso sąlygas rasite mano Instagram paskyroje. 1, 2, 3 …. SVEIKESNIS GYVENIMAS PRASIDEDA!

Sukurta su NUTRILESS

logo