KIEK KARTŲ PER DIENĄ AŠ VALGAU?

Photos / Monika Rukaitė

Neplanuoti savo dienos maisto yra pavojinga. Ypač kai kalbame apie užkandžius, nes alkanos akys nori visko ir daug. Aš valgau 4–5 kartus per dieną (3 pagrindiniai patiekalai ir 2 užkandžiai) nedidelėmis porcijomis kas 2–3 val. Tik anksčiau būdavau pavyzdingesnė – maistą pasiruošdavau dar iš vakaro ir viską kruopščiai apgalvodavau.

Bet dabar… Yra gruodis. Visiškai crazy laikas iki Kalėdų! Norėdama visur suspėti ir nelikti alkana būtent taip šiuo metu atrodau kasdienybėje – vienoj rankoj telefonas, su kuriuo galiu “valdyti pasaulį” iš bet kur, kitoje – maistas.

Aš labai nemėgstu beverčių ir nemaistingų užkandžių. Todėl kad ir kaip būčiau užimta aš vis tiek ieškau sveikesnių alternatyvų (kitaip nebūčiau aš), nes būtent tas užimtumas ir yra didžiausia pagunda griebtis kas papuola po ranka ar dar blogiau fast food’o, nuo kurio kaip tik apsunksti, o jėgų, kurių šiuo metu labiausiai ir reikia – neįgauni. Todėl pristatau Jums savo atradimą AMFORA KEFIR DRINK:

– Su daug natūralių baltymų.

– Su gyvosiomis bakterijomis.

– Be saldiklių.

– Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

– Švarios sudėties.

Išeidama iš namų šį gėrimą tiesiog įsidedu į rankinę ir esu saugi, kad atėjus laikui užkandis bus ne tik maistingas, bet ir labai skanus. Ar jau spėjot paragauti?

Reklama sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo