HELLO HEALTHY FOOD | SALAD TIME

Po nuostabaus laiko Romoje (prižadu, tuoj atsiras įrašas su visa informacija, ką MUST SEE ir kur MUST EAT ir t.t.) džiaugiuosi grįžusi namo! Ir dėl to, kad pasiilgau savo darbo, ir dėl to, kad… pasiilgau sveikos mitybos!

Kaip tik prieš išvažiuodama pasidalinau įrašu apie atostogų mitybą: “KAIP KELIAUJANT NEPALEISTI VADŽIŲ”. O aš šį kartą atvirkščiai, paėmiau ir paleidau tas vadžias visas 5 dienas! Nes taip norėjau. Tiesą sakant, jau neprisimenu, kada daugiau nei vieną dieną leidau sau valgyti, pavyzdžiui, ledus, picas, makaronus ir t.t. Ir kažkaip pagalvojau, kad Italija, tikrai ta vieta, kur galėčiau sau tai leisti.

Tik jau po antros dienos tokio valgymo pradėjau svajoti apie savo sveikus patiekalus. Ir boksą! Nors Romoje fizinio aktyvumo tikrai netrūko – visur pėsčiomis apėjome. Žodžiu, saldumynai ir visos picos bye, hello healthy food! Nuo vakar vėl avižinės košės, grikiai, pomidorai, salotos…

O tai, kad jau prakalbau apie salotas – dalinuosi vienu receptu su ančiuviais. Ančiuviuose daug baltymų, vitaminų ir mineralų, jie yra geriausias vitamino D šaltinis. Dėl ančiuvių skonio nesiginčiju – vieniems patinka, kitiems – ne.

Tau reikės:

7-8 vnt. sūdytų ančiuvių

Saldaus svogūno (baltas arba mėlynas)

1-2 apelsinų (kuo saldesnių)

Saujos pistacijų

Špinatų (papuošimui)

Šiaip ančiuviai man pakankamai sūrūs – todėl į salotas dedu saldų svogūną ir apelsiną (irgi kuo saldesnį). Skoniai puikiai susimaišo ir kartu dera. Galima pagardinti alyvuogių aliejumi. Aš visa laiminga valgau savo salotas ir jau galvoju apie naują, sveikuolišką receptą. Stay tuned!