GROŽIO IR SVEIKATOS INJEKCIJA | NATURHOUSE

desktop1-002

Jau ne vieną kartą esu minėjusi, kad išlaikyti norimas kūno formas, išlikti energingai ir žvaliai man padeda tinkama mityba ir sportas. Tik va su mityba pastaruoju metu šiek tiek “užstrigau”. O kartu su ja stringa ir sveikata, ir darbai, ir tas pats sportas – skauda galvą, trūksta jėgų, vargina svorio svyravimas, veido odos bėrimai. Kažkur girdėtos problemos?

Pastebėjau, kad pastaruoju metu mityba pasidarė labai vienoda ir visai neįdomi. Dėl užimtumo nebespėju sugalvoti naujų receptų, kurie paįvairintų ne tik produktus esančius mano šaldytuve, bet ir lėkštėje. Nebespėju pavalgyti laiku, praleidžiu užkandžius. O ir ilgainiui diena iš dienos valgant tokį pat maistą mano organizmas negauna visų reikiamų maisto medžiagų (reikia nepamiršti, kad su maistu gauname amino rūgščių, riebalų ir vitaminų). Čia jau nei miegas, nei vitaminai man nebepadeda.

Tai sugalvojau, kad naujas mitybos planas, kurį individualiai man sudarytų specialistas nereali idėja. NE, SULIEKNĖTI AŠ TIKRAI NENORIU! Noriu vėl jausti gerą savijautą, įgauti naujos energijos ir žvalumo. Labai norėjau, kad mitybos planą man išsamiai paaiškintų, o patiekalai būtų lengvai paruošiami ir neužimtų daug laiko.

Nemažai domėjausi, kas galėtų man padėti, ieškojau informacijos apie mitybos specialistus, sudaromus planus ir juos lyginau. Visai netyčia atradau sveikos mitybos ekspertus “Naturhouse” ir nieko nelaukdama apsilankiau pas juos. Kodėl nieko nelaukdama? Nes neradau, kad kuri kita mitybos sistema siūlytų reguliarius savaitinius apsilankymus pas mitybos specialistą (vadinasi, nuolatinę priežiūrą), naują individualų mitybos planą kiekvieną savaitę (vadinasi, 100% maisto įvairovę) ir maisto papildus (vadinasi, aprūpinti organizmą trūkstamomis medžiagomis). Kitaip sakant 3 in 1! Čia suradau daug atsakymų ir išeitį, kaip pagerinti savijautą. Tai kaip viskas vyko?

1. Pirmiausia, mitybos specialistė išanalizavo mano valgymo įpročius, problemas ir poreikius. Tada susipažino su mano organizmu (amžius, svoris, kūno sudėtis, sveikatos būklė, gyvenimo būdas, profesija). O va čia ir prasideda smagioji dalis: atlikus kūno sudėties tyrimą paaiškėjo, kad turiu net 3 kg raumenų masės trūkumą (nors taip intensyviai sportuoju), o tai blogai širdžiai. Kaip vėliau paaiškino specialistė, taip atsitiko dėl to, kad vartoju per mažai baltymų (priminsiu, kad mėsos nevalgau), o energijos stinga dėl angliavandenių trūkumo. Vadinasi, kaip ir anksčiau man būtina grįžti prie valgymo rėžimo su 3 valandų tarpu, nuolat palaikyti gliukozės kiekį (iki 16h nepamiršti vaisių), gauti daugiau skaidulų iš daržovių bei vartoti kuo daugiau baltymų, tam, kad atstatyčiau organizmą, nes fizinis krūvis išties didelis. Taip pat nepamiršti vartoti skysčių.

2. Tada specialiai man buvo sudarytas savaitės mitybos planas (kaip ir minėjau, tokį planą gausiu kas savaitę – nerealu!) su tikrai gan paprastais ir itin gardžiais receptais. O šauniausia tai, kad galiu pati pasirinkti, kaip gaminsiu vieną ar kitą patiekalą, tarkime, daržoves – garinsiu, virsiu ar kepsiu. Žodžiu, kaip man pačiai labiau patinka.

3. Be to, mitybos specialistė parinko būtent man tinkančius aukštos kokybės maisto papildus. Tokiu būdu organizmą papildysiu naudingomis medžiagomis bei pagerinsiu virškinimą. Man ypač patinka šokolado skonio pudingas (jis tooooks skanus!), kurį maišau su vaisiais, graikišku jogurtu arba kokoso pienu, sausainiai ir duonelė su dideliu kiekiu baltymų ir skaidulų bei “Slimbel” maisto papildai tablečių pavidalu (geriu 3 kartus per dieną). Atvirai sakau, šitie papildai visiškai wow!

snapseed

Jau po savaitės aš vėl susitiksiu su mitybos specialiste, tam, kad būtų galima įvertinti mano savijautą ir ar man paskirta mityba bei papildai yra tinkami. Ne veltui šią mitybos programą pavadinau grožio ir sveikatos injekcija, nes praėjo dar tik kelios dienos, kai pradėjau maitintis pagal sudarytą mitybos planą ir gerti parinktus papildus, o teigiamus pokyčius jaučiu jau dabar. Todėl esu rami – pavasarį pasitiksiu kupina naujos energijos, naujų receptų idėjų ir žinių apie sveiką mitybą!

Apskritai, tokia programa puikiai tinka ir tada, jei vis dar neaišku nuo ko pradėti keisti maitinimosi įpročius, norisi sveikai sulieknėti ar susidaryti individualų visavertės mitybos planą. O “Naturhouse” kvalifikuotas mitybos specialistas yra tam, kad išaiškintų tinkamos mitybos principus, padėtų bei paskatintų, kai pritrūks motyvacijos (o jei metamas svoris, kad nebūtų jo-jo efekto). Visas mitybos planas parengiamas būtent pagal Tavo poreikius, išanalizuojamos problemos, sveikatos sutrikimai (tarkime, turi bėdų su cukriniu diabetu ar skydliauke) ir visai nesvarbu ar esi vegetaras/veganas/visaėdis. Viskas – tiksliai pagal Tave.

Tiesa, pirma konsultacija su dietistu yra visiškai nemokama (pati registravausi ČIA) – kaip minėjau, jos metu bus atliekami reikiami tyrimai, matavimai bei išsami sveikatos apklausa. Galiu garantuoti, kad draugystė su sveika mityba bus labai paprasta, lengva, o svarbiausia – efektyvi. O geriausia žinia tai, kad dovanoju Tau nemokamą “Naturhouse” mitybos programą visam mėnesiui!!! Vadinasi – savaitiniai vizitai ir dietologo konsultacija, specialiai Tau kas savaitę sudaromas mitybos planas bei aukščiausios rūšies maisto papildai. Nori??? Kaip laimėti sužinok mano instagram paskyroje.

P.S.: Nuo to, ką tu valgai šiandien priklauso, kaip tu jausiesi ir atrodysi rytoj.