GREITI PIETŪS | SURIMI LAZDELIŲ SUKTINUKAI SU VISO GRŪDO TORTILIJA

Paskutiniu metu virtuvėje praleidžiu labai mažai laiko. Tikriausiai dėl to, kad vasara ir vietoj laiko ten – norisi jį geriau praleisti gryname ore. Bet tai nereiškia, kad noras maitintis subalansuotai išskrido į atostogas iki rudens. Tikrai ne.

Todėl vis ieškau būdų ir idėjų, kaip vienu šūviu nušauti du zuikius – ir pasiruošti sveiką bei skanų maistą (kad nelikčiau alkana ir valgyčiau reguliariai), ir neužtrukti labai ilgai tą maistą gaminant. Šiandien su Jumis dalinuosi lengvai ir labai greitai paruošiamais suktinukais su viso grūdo tortilija, įvairiomis daržovėmis, ekologiškais juodųjų pupelių makaronais ir surimi lazdelėmis!

Gal paklausite manęs, o kodėl surimi lazdelės? VIČI Snow Crab surimi lazdeles pasirinkau ne šiaip sau. Pirmiausia – jos man yra pačios skaniausios. Antra – jei dar nežinojote, surimi lazdelės turi labai daug aukštos kokybės baltymų ir mažai kalorijų (VIČI naudojamas surimi – tai žuvies baltymas, pagamintas iš laisvai augusios žuvies). Be to, VIČI Snow Crab baltymai – lengvai įsisavinami ir yra aukštos biologinės vertės (KTU tyrimo išvados), todėl jie kur kas kokybiškesni už, pavyzdžiui, baltymus milteliuose ar papilduose.

Todėl net neabejoju, kad mano siūlomas suktinukų receptas su šiomis lazdelėmis tiks ir patiks ne tik tiems, kurie sportuoja, bet ir tiems, kurie tiesiog gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir nori praturtinti savo mitybą kokybiškais baltymais. Šituos suktinukus pasigaminus iš anksto – labai patogu neštis pietų dėžutėje su savimi į darbą, paskaitas ar pikniką gamtoje.

Dažniausiai sau ir Matui aš juos paruošiu iš vakaro, sudedu į pietų dėžutes ir palieku šaldytuve per naktį. Suktinukus galima valgyt tiek užkandžiui, tiek pietums (bent jau man labai sotu). Tiesa, gaminti suktinukus (kiek patobulinus originalią recepto versiją ir pridėjus savo improvizacijos) mane įkvėpė mano nuostabi draugė ir asmeninė trenerė Justa – ačiū Tau!

Reikės: 

– 250 g VIČI Snow Crab surimi lazdelių 

– Tepamo sūrio (aš naudoju be laktozės)

– Viso grūdo tortilijos

– Mėgstamos daržovės (naudojau pomidorus, agurkus, papriką ir salotas)

– Ekologiški juodųjų pupelių makaronai

Gaminimas daugiau nei paprastas – nusiplaunam visas daržoves, supjaustom jas šiaudeliais, taip pat ir surimi lazdeles. Tada išverdam makaronus (užtenka 6-9min. jiems išvirti). Ant tortilijos tepam sūrį, tada dedam salotas, daržoves, surimi lazdeles ir makaronus. Visko labai daug pridėti nereikia, kad tortilija susisuktų gražiai. VISKAS! Skanaus ir linkiu atrasti dar daugiau šio recepto variacijų.

Receptas sukurtas su VIČI

logo