MAISTINGAS UŽKANDIS BE PRIDĖTINIO CUKRAUS | TIK 3 INGREDIENTAI

Tik 3 ingredientai tobulam ir maistingam užkandžiui? YES! Viskas ko reikės – sunokęs šaldytas bananas, spirulinos milteliai ir graikiškas jogurtas. Tokį užkandį galima pasiruošti iš vakaro, įdėti į šaldytuvą ir pasiimti su savimi kitą dieną arba vietoje pusryčių – tik tada siūlau papildomai pridėti naminę granolą, kad būtų sočiau (receptas čia).

Ne paslaptis, kad labai mėgstu graikišką jogurtą. Ir tikriausiai jau žinot, kad man mylimiausias – GRAIKIŠKA AMFORA (natūralaus skonio). Graikiškas jogurtas yra naudingas žmogaus organizmui, todėl visada jį įtraukiu į savo mitybos racioną. Jis yra labai maistingas ir turi daug baltymų – net 3 kartus daugiau baltymų nei įprastame jogurte.

Keli dalykai, kodėl GRAIKIŠKA AMFORA man taip patinka:

– GYVOS JOGURTO BAKTERIJOS (bificobacterium lactis ir lactobacillus acidophilus)

– Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Be saldiklių (vienintelis natūralus jogurtas geriamųjų jogurtų kategorijoje)

– Be modifikuoto krakmolo ir želatinos

– Mažiau cukrų

– Mažiau laktozė

– Patogu vartoti ON THE GO (geriamą jogurtą aš visada įsidedu tiesiog į rankinę)

O dabar šiek tiek apie spiruliną – tai naujas atradimas mano virtuvėje, kurį vartoju kasdien. Ji stiprina organizmą, suteikia labai daug mineralų ir vitaminų. Spirulina mažina riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, tinka reguliuojant žarnyno veiklą, cholesterolio kiekiui mažinti, kepenų veiklai gerinti ir t.t.. Spirulina taip pat turi daug baltymų, mažai riebalų ir yra skaidulinių medžiagų šaltinis. Be glitimo (lengvai virškinama) ir tinka veganams. Dažniausiai spiruliną aš mėgstu maišyti kartu su graikišku jogurtu – taip man skaniausia.

Šiam užkandžiui blenderyje rekomenduoju sutrinti 1 šaldytą bananą, 200 g jogurto GRAIKIŠKA AMFORA, 1 a.š. spirulinos miltelių. Tada, jei norisi, ant deserto užsidėti mėgstamų uogų ir riešutų. Pamatysit – bus laaaabai skanu! Ir dar naudinga organizmui.

Sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo