CUKINIJŲ BLYNAI | BE KVIETINIŲ MILTŲ

Kol ruošiamės gražiausiom ir sočiausiom metų šventėm, galime pasirūpinti ir maisto įvairove savo virtuvėje. Ta, kuri neapsunkina skrandžio, tačiau leidžia pasijausti sočiam ir dar tirpsta burnoje. Pavyzdžiui, kaip šie cukinijų blynai!

Žinau, kad daugumai šis metų laikas yra intensyvus ir brangi kiekviena minutė, tačiau blynai labai lengvai pagaminami (puikiai tinka ir pietų dėžutei) ir fantastiškai skanūs. Už recepto inspiraciją ačiū „Ant medinės lentelės“ – aš pakeičiau tik keletą ingredientų. Todėl šiandien dalinuosi savo cukinijų blynų versija, kuri, tikiuosi, patiks ir Jums.

Blynų neįsivaizduoju be miltų. Visada ieškau alternatyvų įprastiems kvietiniams miltams, todėl gamindama šiuos blynus naudojau avinžirnių miltus „Naturalisimo“ be glitimo, kurie yra lengvai virškinami, turi daug skaidulinių medžiagų ir baltymų.

Jums reikės (1-2 porcijoms):

– Cukinijos

– 1 kiaušinio

– 2 skiltelių česnako

– 50 g mėgstamo sūrio

– 4-5 vnt. saulėje džiovintų pomidorų

– 3-4 šaukštų avinžirnių miltai „Naturalisimo“ be glitimo

– Mėgstamų prieskonių

– 1 a.š. ekologiškas rapsų aliejus BIONATURALIS

1. Dubenyje sutarkuojame cukiniją (stambia tarka).

2. Sutarkuotą cukiniją spaudžiam per marlę, kad išbėgtų skystis ir ji liktų kuo sausesnė – už puikų patarimą ačiū AML! Tai tikrai labai svarbu tam, kad blynai būtų tobuli.

3. Į dubenį įmušame kiaušinį.

4. Dedame sūrį.

5. Susmulkiname saulėje džiovintus pomidorus ir česnakus – viską sudedame į masę.

6. Nepamirštame mėgstamų prieskonių ir viską išmaišome.

7. Įkaitiname keptuvę, įpilame rapsų aliejaus ir dedame po šaukštą (nereikia gailėti) blynų masės ir gražiai paskirstome, kad gautųsi didesnis blynas.

8. Sumažiname ugnį ir kepame po 5 minutes iš abiejų pusių.

Skanaus!

Reklama sukurta bendradarbiaujant su BIONATURALIS 

logo