CHIA SĖKLŲ PUDINGAS SU KAVA

photos / Monika Rukaitė @monikarukaite 

Chia sėklų pudingas – mano mylimiausias užkandis (kartais ir pusryčiai). Jį ruošiu pakankamai dažnai (esu su Jumis pasidalinusi kokosiniošokoladinio ir migdolinio pudingo variantais), receptą tobulinu ir vis ieškau naujų jo skonių, todėl jis man neatsibosta. Šį kartą siūlau chia sėklų pudinga paruošti su… kava. Kaip? Viskas labai paprasta!

Aš labai myliu kavą (jau tikriausiai žinote) – mano namuose visada rasite prancūziškos L’OR kavos, todėl pagalvojau, kad su šituo pudingo receptu vienu šūviu būtų du zuikiai (2 dalykai, kuriuos laaaabai mėgstu): chia pudingas ir kava.

Pudingą ruošiu dar iš vakaro – į uždarą indą sudedu visus ingredientus, įdedu į šaldytuvą ir palieku per naktį. Kitą dieną garantuotas ne tik maistingas, sotus ir subalansuotas užandis, bet ir extra energy boost. Papildomai laiko užtrunku nebent supjaustyti mėgstamus vaisius ar įsidėti uogų. Taigi: paruošimo laikas 1 minutė + pudingo atšaldymas minimum 3h šaldytuve (kaip ir minėjau, aš laikau per naktį) = 3h ir 1 minutė.

KO REIKĖS?

– 100 ml šalto virimo (cold brew) kavos – visai neseniai dalinausi receptus, kaip tokią kavą pasigaminti namuose, receptą rasite čia: COLD BREW COFFEE | KAIP PASIGAMINTI NAMUOSE?

– 100 ml kokosų, migdolų, ryžių ar kito (ne)augalinio mėgstamo pieno

– 4 v.š. chia sėklų

– 1 v.š. agavų sirupo (arba kito skysto saldiklio)

– keli lašai vanilės ekstrakto (naudoju tasty drops)

GAMINAME:

Į uždarą indą sudedame visus ingredientus ir gerai išmaišome. Paliekame pabūti 10 min. ir vėl viską išmaišome. Tada dedame į šaldytuvą bent 3 valandoms (arba per naktį). Prieš valgant paskaniname mėgstamomis uogomis, vaisiais ar riešutais. Skanaus!

Reklama sukurta su L’OR.

logo