CHAIKA | LAIKAS ARBATAI?

Šitos kavinukės senamiesčio gatvėje tiesiog neįmanoma nepastebėti – visiškai atskiras senovinis namelis su tamsiomis sienomis, atvertomis langinėmis ir čerpiniu stogu atrodo kaip iš pasakos!

Daug kartų skubėdama praeidavau pro šoną, tik pažiūrėdavau smalsiu žvilgsniu, bet taip ir neužsukdavau… Iki praeitos savaitės, kai čia pasimatymą man paskyrė mylima draugė Jovita. Ir galiu pasakyti, kad buvau labai maloniai nustebinta!

Jeigu paklaustum manęs ar yra Vilniuje vieta, kur gali trumpam pakeisti aplinką ir pasijausti, kaip pas mylimą močiutę kaime – tai “Chaika” tikrai ta vieta ir visai nesvarbu, kad ji pačiame centre. Interjeras – visiškai specifinis! Toks kitoks… turintis savo dvasią. Sužinojau, kad čia ir jazz’ą nuolat groja! O tai suteikia dar daugiau šarmo ir jaukumo.

Mano mėgstamiausia čia iškart tapo saldymedžio arbata. Tiesiog d i e v i š k a (jei mėgsti kiek saldesnį skonį būtinai pabandyk – jokio cukraus nėra). Nors arbatų čia – kiek tik nori rūšių ir skonių. Tiesa, desertai, kaip ir arbata, ne ką mažiau magiški. Visi veganiški ir tobulai skanūs! Pati ragavau sūrio pyragą – prisiekiu, skanesnis tik mano mamos gamintas Napoleono tortas!

Žinai, man atrodo visai netikėtai, tame sename namelyje, atradau laimės kampelį…