BANANINIS SMOOTHIE

Toks smoothie labai tinka pusryčiams. Žinoma, ir užkandžiui – kai norisi kažko lengvo, subalansuoto ir skanaus. Iš ko jis pagamintas ir kodėl jis žalias (nors gal labiau šviesiai mėlynas)? Tuoj sužinosite!

Smoothie galima gaminti labai įvairiai, yra tikrai daug variantų. Bet šį kartą, aš Jums siūlau naudoti natūralaus skonio AMFORA KEFIR DRINK (ilgai laukta naujiena, nes iki šiol šis gėrimas buvo tik su skoniais ir jau seniai buvo klausimų – o kada bus natūralus?): gėrimas švarios sudėties, jame yra daug natūralių baltymų ir gyvųjų bakterijų. Be to, nėra saldiklių ir dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Tiesiog MUST HAVE šaldytuve!

Paruošti smoothie dar reikės prinokusio banano (puikus būdas panaudoti bananus, kai jau norisi juos išmesti), galima įdėti ir saują šilauogių, tikrai nepamaišys, kanapių sėklų branduolių ir… Slaptas ingredientas, kuris smoothie paverčia tiesiog meno kūriniu – spirulina milteliai (užtenka 1 a.š.). Spiruliną naudoju beveik kasdien. Ji stiprina organizmą, suteikia labai daug mineralų ir vitaminų.

Viską sudedam į trintuvą/blenderį ir vualia – vos keli ingredientai ir turite puikius pusryčius arba užkandį. Be to, čia nėra pridėtinio cukraus, bet saldumo pakanka iš banano! O jei norisi atsigaivinti dar labiau – prieš trinant smoothie galima įdėti kelis ledukus. Jei išbandysite šį receptą – pasidalinkite ar patiko.

Reklama sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo