AVOCADO TOAST SU SMIDRAIS, VYTINTU KUMPIU, FETOS SŪRIU IR BRAŠKĖMIS

Tam, kad žmogus būtų sveikas ir gražus, svarbi subalansuota mityba, kuri turėtų tapti gyvenimo būdu, nuolatiniu palydovu, o ne trumpalaike ambicija. Šis požiūris pamažu tampa daugelio žmonių kasdienybe, o tai puikiai iliustruoja ir šiandieninės maisto pasaulio tendencijos, kuriose dominuoja toks maistingas produktas kaip avokadas.

Man pačiai tenka nemažai keliauti į didžiausias mados, kultūros, o taip pat ir maisto sostines, būtent ten pirmiausia ir pastebėjau „žaliąją“ maniją. Ir visai nesistebiu, juk ši daržovė – tai aukščiausios kokybės baltymų, riebalų ir angliavandenių šaltinis! Be to, juk maistas turi būti ne tik subalansuotas, naudingas ir skanus, bet dar ir estetiškai bei stilingai atrodyti – skrebutis su avokadu būtent toks!

Avokado skrebučius labai mėgstu išbandyti įvairiose kavinėse ir restoranuose, kuriuose lankausi gana dažnai. Žinoma, avokado skrebutis yra patiekalas, kurį nebūtina ragauti madingose miesto vietose – jį lengvai galima pasigaminti patiems. Net ir visai nemokantis gaminti žmogus gali leisti sau eksperimentuoti ir sukurti kažką išradingo!

Visada mėgstu priminti, kad virtuvėje reikia išlaisvinti savo fantaziją ir nebijoti eksperimentuoti. Dėl to šiandien dalinuosi avokado skrebučio receptu su smidrais, vytintu kumpiu, fetos sūriu ir braškėmis!

Ant duonos skrebučio (aš naudoju „Gardėsio“ duoną su avokadais, kuri yra tobulai subalansuota avokado skrebučiui) plonai užtepkite natūralios braškių uogienės ar kitokios saldesnės užtepėlės (yra uogienių ir be curkaus – jei bus įdomu, galėsiu pasidalinti kur perku), kuri subalansuotų fetos sūrumą. Tuomet tepkite fetą, kurią galite sutrinti ir lengvai praskiesti vandeniu, kad būtų lengvai tepamos konsistencijos. Ant viršaus dėkite keletą avokado riekelių.

Verdančiame vandenyje smidrus pavirkite keletą minučių ir įdėkitę į vonelę su ledukais, kad atvėstų. Supjaustykite nedideliais gabaliukais. Dėliokite šalia avokado riekelių. Tada įkomponuokite smulkiai pjaustytas braškes ir griežinėlį mėgstamo vytinto kumpio, pavyzdžiui, itališkojo prosciutto. Skrebutį apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir balzamiko actu. Skanaus!

ŽINIASKLAIDA:

Žymios tinklaraštininkės pakvietė išrinkti skaniausią avokado skrebučio receptą

Sukurta su Fazer Lietuva

logo