“ATOSTOGOS”

IMG_4402

Kartais ima ir pritrūksta idėjų, kur Vilniuje skaniai pasimėgauti kava ar arbata, paskanauti kokybiško pyragaičio, o gal tiesiog ramiai praleisti popietę jaukioje aplinkoje. Aš galiu Jums šiek tiek padėti – nauja mano mylimiausia desertinė – “ATOSTOGOS”. Viską ką išvardinau aukščiau Jūs čia tikrai rasite. Ne tik skani kava, saldėsiai ar nuoširdus dirbantis personalas čia traukia, tačiau ir išskirtinė arbata “arbatos kiaulė” arba dar kitaip “Teapigs”.

IMG_4406

Nesu didelė arbatos gerbėja, tačiau ši tikrai išskirtinė. “Teapigs” turi labai daug skonių, arbatos įpakavimas traukia akį, o ir kokybė – 10 balų. Tai ypač atsispindi arbatos maišeliuose, kurie tarsi šilkiniai, o visose jose esančios žolelės tik ir kviečia jų paragauti. O paragavę tikrai nenusivilsite. Pažadu.

IMG_4407

IMG_4722

Na o didžiausias mano atradimas “ATOSTOGOSE” – MATCHA LATTE (taip pat “Teapigs” organinis produktas) – ačiū Tau mieloji Tania, kad paraginai išbandyti. Dievaži, tai kažkas stebuklingo. Puikiai atstoja kavą, o skonis – nuostabus. O ir desertai.. Nors pati negaliu ragauti – tačiau vien į juos pažiūrėjus seilė tįsta. Jau nekalbu apie dėžutę į kurią Jūsų malonumas bus supakuotas. Tai gali būti puiki dovana draugams. Ir sau.

IMG_4393

IMG_4404

“ATOSTOGOS” yra ta vieta, kur jautiesi kaip atostogose! Galbūt Jūs taip pat esate atradę kokią supervietą, kurią būtinai turėčiau aplankyti??