AJURVEDINIAI DESERTAI | O KAIP DIETA?

Žinau, žinau… vasara jau beveik čia. Ir bandau spėti, kad dar visai neseniai internete skaitei apie kokią nors naują dietą. Bet iškart sakau, kad nei viena dieta nesuteiks Tau trokštamos savijautos ir išvaizdos (nebent sergi, tada valgyti pagal specialią dietą būtina, tačiau aš ne apie tai).

Tik sveika ir subalansuota mityba padės pasiekti tokių rezultatų, kokių nori. Aišku, nesakau, kad reikia tapti sveikuole fanatike. Tiesiog pasistenk nuosekliai siekti užsibrėžto tikslo, visada tvirtai žinok, kad darai tai dėl savęs, ne dėl draugės, draugų ar mylimojo. „Draugauk“ su savo kūnu ir pasitikėk juo!

img_4983 img_4986 img_4987

Dėl to aš visada klausau savo kūno ir jei jis nori pasilepinti desertu – nepatingiu paieškoti maistingo ir kokybiško varianto. Patikėk, visada galima rasti skanesnių ir sveikesnių alternatyvų. Pažadu, padėsiu Tau ieškant idėjų!

Pavyzdžiui, šitie rytietiški ajurvediniai rankų darbo desertai. Dabar jie yra my number1! Pirkiau juos BIOSALA parduotuvėje. Tiesiog nuoširdžiai patariu – nekankink savęs, nes tai neduos jokių rezultatų. Jei tik turi galimybę, rinkis sveikesnį maisto variantą. To tikrai pakaks. Bent iš pradžių.

logo