3 PUSRYČIŲ IDĖJOS

Nežinau kaip Jums, bet man pusryčiai svarbiausias dienos valgis. Jei kartais pritrūksit įkvėpimo – dalinuosi trimis subalansuotų, greitų ir lengvų pusryčių idėjomis. Tikiuosi, kad bent vienas mano pasiūlytas variantas patiks!

Kadangi gyvenu aktyvų gyvenimo būdą – į savo mitybą stengiuosi įtraukti kuo daugiau baltymų. Pusryčiai yra puikus laikas, tą padaryti! GRAIKIŠKA AMFORA varškė ar kefyro gėrimas jau seniai tapo mano mylimiausi. Čia yra daug natūralių baltymų! Be to visi produktai neturi saldiklių ir dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

1 variantas –  GRAIKIŠKA AMFORA varškė su braškėmis, šaltyje džiovintomis avietėmis, riešutais ir kanapių sėklomis. Mano mylimiausia – natūralaus skonio varškė (jos visada rasite mano šaldytuve).

TIP: Jie norisi daugiau saldumo – įsidėkite šaukštelį medaus arba agavų sirupo.

2 variantas –  GRAIKIŠKA AMFORA varškė su spirulina, bananu ir kokosų drožlėmis. Tik 4 ingredientai tobuliems ir maistingiems pusryčiams (tinka ir užkandžiui).

TIP: Spirulina – naujas atradimas mano virtuvėje, kurį vartoju beveik kasdien. Ji stiprina organizmą, suteikia labai daug mineralų ir vitaminų.

3 variantas – naminė granola su kefyro gėrimu GRAIKIŠKA AMFORA, žemės riešutų sviestu ir šilauogėmis.

TIP: Granolą siūlau patiems pasigaminti namuose: receptas ČIA.

Reklama sukurta su “Pieno Žvaigždės”

logo