1-2-3 | GREITA IR SVEIKA VAKARIENĖ

Su Matu daug dirbam. Dažnai net per daug. Laiko vienas kitam beveik nelieka. Kažkaip paskutiniu metu atrodo, kad 24h paroje mums per mažai. Betgi vis tiek norisi mylimą žmogų palepinti, bent vakare po sunkios dienos. Galvoju, kad geriausias būdas – skani vakarienė. Tik kad to laiko gaminti – lygiai nulis.

Žinau kaip Matas mėgsta vištieną (ir man ji patinka, nes tai liesa mėsa, turinti didelį kiekį baltymų, reikalingų subalansuotai mitybai), tik kad aš pjaustyt ir terliotis rankų su ja laaaaabai nemėgstu. Yra kaip yra… Už tai jos beveik negaminu. + man sunku iškepti ją tobulai (kad nebūtų nei per šlapia, nei per sausa) ir taip, kad tiktų mūsų abiejų skoniams.

Suprask, daug prieskonių – ne mano stilius, o Matui dažniausiai trūksta skonio. Tai ir ta vakarienė gaunasi atskirai – kiekvienas sau. Bet stengiuosi rasti kompromisą ir vis tiek abiems paruošti kažką sveiko ir skanaus. Tai gerai, kad gyvenam XXI amžiuje ir yra išrasta daug dalykų, kad kasdienybė būtų lengvesnė. Pavyzdžiui, ChickFit kepimui paruošta vištiena, kurios sudėtis 10 balų – jokių skystų marinatų, be pridėtinių E ir riebių padažų, tik natūralios žolelės ir himalajų druska. Mano atradimas! Ir sveika, ir greitai paruošiama, ir maistingai skani – viskas viename. Būtent tai, ko noriu ir ko reikia!

Nei man terliotis su ta vištiena reikia! 1-2-3 ir iškepta. Tereikia nuimti popierinę pakuotės dalį, o plėvele apdengtą indelį įdėti į orkaitę ir po 45 minučių sultinga vištiena ant stalo (pakuotėje esančio sugertuko dėka vištiena iškepa idealiai)! Tiesa, kepimo temperatūra ir laikas gali priklausyti nuo orkaitės galingumo. Tačiau standartinėje orkaitėje vištiena puikiai iškepa per rekomenduojamą laiką.

Mane dar labai nustebino vištienos skonių pasirinkimas (su penkių rūšių pipirais, aitriosiomis paprikomis, alyvuogėmis arba rozmarinais) ir skirtingos jos dalys (sparneliai, krūtinėlė ir t.t.) prie kurių galima derinti įvairius garnyrus. Tarkime, 6į kartą garnyrui pasirinkau daržovių makaronus (iš raudonųjų lęšių miltų) su salotomis ir smidrais.

Yra net specialiai griliui kepti paruošta ChickFit vištiena. Tiesiog WOW! Be to, pakuotėse yra fiksuoto dydžio ir kaloringumo porcijos – nesuvalgysi daugiau nei reikia, vadinasi nepersivalgysi.

Abu su Matu valgom patenkinti. Vienu šūviu du zuikiai! Ir laiko sutaupiau, ir mano žmogus laimingas. Nes gyvenimas susideda iš smulkmenų. Tiesa, gal manęs paklausi, kur galima įsigyti ChickFit? Skubu atsakyti – visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Skanaus!

Sukurta su “ChickFit”logo