ŽURNALO “ŽMONĖS” 15-ASIS GIMTADIENIS

 with hb2 preset

Tikriausiai jau ir matėte, ir girdėjote, kad tai buvo ne šiaip sau gimtadienis, o OHOHO KOKS GIMTADIENIS! Tai, matyt, metų renginys su šimtais garsiausių Lietuvos žmonių.

Ir ko ten tik nebuvo… raudonas kilimas, skaitmeninė vedėja, originalios vizualizacijos, akrobatiniai triukai, pasirodymai tiek ant scenos, tiek liftuose, tiek ant specialios vertikalios scenos… Atrodo, ko dar gali trūkti metų šventei?

Noriu su Jumis pasidalinti tuo, ką man pavyko užfiksuoti praeitą šeštadienio vakarą, kuris iš tiesų buvo nepaprastas!

Vakaro metu taip pat buvo surengti “Žmonių” apdovanojimai, kur buvo pagerbti ryškiausi žurnalo viršelių herojai. Vėliau, po visos muzikinės ir oficialios programos mes visi buvome vaišinami geriausių Lietuvos virtuvės šefų (Deivydas Praspaliauskas, Liutauras Čeprackas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius) ruoštais patiekalais.

Ragavau viską! Maistas tiesiog tirpo burnoje… Todėl net nespėjau užfiksuoti maisto šedevrų. Na ne veltui, tai buvo geriausių Lietuvos šefų šou.

Apskritai, būnant ten, ant raudonojo kilimo su kitais garsiausiais Lietuvos žmonėmis, jautiesi labai dviprasmiškai: smagu pamatyti visą Lietuvos pramogų pasaulio (ir ne tik) elitą iš arti, bet tuo pačiu suprasti, kad tam tikra prasme tu irgi esi to elito dalis.

Ačiū “Žmonėms” už galimybę čia būti.

Processed with VSCOcam with hb2 preset IMG_2371IMG_2355 IMG_2350IMG_2366

ŽINIASKLAIDA:

15-asis žurnalo „Žmonės“ gimtadienis: garsiausios žvaigždės ir kvapą gniaužiantis šou

Žurnalo „Žmonės“ gimtadienyje raudonu kilimu žengė šimtai išsipusčiusių svečių