X-FACTOR LITHUANIA | BACKSTAGE

IMG_2487

Prieš pradėdama Jums pasakoti apie “X-Faktoriaus” filmavimo backstage, noriu pasakyti didelį ačiū “Maybelline New York” už galimybę čia būti ir visą televizijos virtuvę pamatyti savo akimis.

“Maybelline New York” sako: “Make it happen”. Po mano pasakojimo tikrai suprasite, kad jie nejuokauja ir šis šūkis ne šiaip sau sugalvotas.

Bet kaip visada – apie viską nuo pradžių!

IMG_2615IMG_2580 IMG_2587

Aš labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad save jau galiu vadinti (ir Jūs galite) tikra blogere, kadangi į “X-Faktoriaus” filmavimo užkulisius patekau būtent su šiuo statusu. Kartu su manimi buvo dar 3 nuostabios Lietuvos blogerės/vlogerės: tai vlogo “Ichanelette” autorė Ieva, “Lithuanian Beauty blog” autorė Aliona bei “Lusciousstyle” blogerė Darja.

Mūsų užduotis buvo paprasta: kiekviena turėjome galimybę pasidairyti po mus dominančius TV3 studijos kampelius bei pakalbinti mums (ir Jums) įdomius žmones, o vėliau stebėti visą live show filmavimą!

IMG_2594

Tad pirmiausia su merginomis pradėjome nuo grimerinės. Galiu pasakyti tik tiek, kad patalpos išties ankštos ir vietos čia nedaug, turint omenyje, kad tiek dalyvių, tiek teisėjų ir visos komandos skaičius nemažas. Bet jie puikiai telpa! Tilpome ir mes!

Tiesa, dalyviams yra skirtas atskiras kambarys, kur jie gali ramiai ruoštis savo šou, tačiau į jį patekome tik po laidos filmavimo ir nufotografuoti jau nepavyko. O ir pabendrauti su dalyviais prieš tiesioginį eterį praktiškai neišėjo. Manau patys suprantate, kad stresas daro savo ir paskutines minutes prieš pasirodymą norisi skirti tik sau.

IMG_2592 IMG_2593

Kadangi tai tiesioginis eteris, vadinasi ir panikos čia galima rasti nemažai. Todėl “X-Faktoriaus” teisėjus (nes dalyvių netrukdėme prieš pasirodymus) teko tiesiog gaudyti ir prabėgomis pašnekinti ir dar spėjome nusifotografuoti. Tačiau visi mus sutiko puikiai ir jokio arogancijos prieskonio nejaučiau!

Tiesa, ko man nepavyko padaryti – tai pakalbinti Jazzu. Vakar ji labai prastai jautėsi, nors pamačius ją tiesioginio eterio metu teisėjos kėdėje, tikrai nebūčiau pasakius, kad žmogus serga… Va taip va – susiimi, susirenki save ir iki galo padarai savo darbą. Tikiu, kad mūsų susitikimas dar prieš akis.

IMG_2595 IMG_2597 IMG_2609

Kitas šaunus dalykas tas, kad “Maybelline New York” man suteikė galimybę trumpam pereiti į kitą barikadų pusę ir pasijausti tikra žurnaliste (sena mano svajonė, todėl pradžioje ir sakiau, kad jų šūkis “Make it happen” man labai tinka). Juk dažniausiai aš esu tas žmogus, kurio žurnalistai klausinėja įvairiausių klausimų.

Man teko garbė pakalbinti eterio vilką Martyną Starkų ir Mindaugą Rainį. Prisipažinsiu. Jaudinausi… Bet galvoju, kad pavyko puikiai! Patys galite įvertinti mano reporterio sugebėjimus!

IMG_2600 IMG_2599 IMG_2611 IMG_2613

“X-Faktoriaus” live show man tikrai labai patiko! Gyvai stebėti pasirodymus visai kas kita, nei namuose. Nors turiu pastebėti, kad scena atrodo kur kas mažesnė nei per TV ekraną, tačiau įspūdis tikrai geras! Pilna salė žmonių sukuria puikią atmosferą.

Mūsų vietos buvo antroje eilėje ir nepatikėsite, bet kai scenoje buvo naudojami ugnies efektai, tokia šiluma ateidavo iki mūsų, kad visai nesąmoningai patikrindavau, ar nenudegė antakiai…Ačiū dievui all good!

IMG_2601 IMG_2602 IMG_2671

“X-Faktoriaus” dalyvių pasirodymas mane sužavėjo, nes jų balsai gyvai dainuojant tikrai skamba fantastiškai (aišku ne visų 100%), tačiau bent jau mano favoritai manęs tikrai nenuvylė.

Buvo tiek nuostabių dainų… bet labiausiai mėgavausi Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings pasirodymu! Noriu bent truputį pasidalinti su Jumis ta emocija, kuri buvo vakar TV3 studijoje…

Labai džiaugiuosi aplankius “X-Faktoriaus” backstage bei sudalyvavusi tiesioginio eterio filmavime ir tik dar kartą galiu patvirtinti, kad televizijos industrija yra viena iš mano svajonių! Tiek daug gyvybės, energijos ir emocijų ten… Bet svarbiausia – galimybė sutikti tiek daug nuostabių ir talentingų žmonių!

Tikrai žinau, kad tai ne paskutinis mano pasilabinimas su televizijos virtuve! Juk dabar jau patys žinote… “Make it happen”.

Todėl noriu pasidalinti dar keletu šmaikščių kadrų, kad patys pamatytumėte kokia vakar buvau laiminga –  kaip maža mergaitė per Kalėdas gavusi geriausią dovaną!

IMG_2588 IMG_2589 IMG_2591