WORKOUT IN STYLE | ADIDAS

Na gerai, pripažinsiu, kad šitas postas visai ne apie fashion gym aprangą, o apie sportą. Bet sportuoti gerai apgalvojus aprangą (ir muziką) man labai patinka! O ADIDAS manęs niekada nenuvilia ir visada būtent taip ir leidžia jaustis sporto salėje –  kaip tikrai fashion blogger’ei (nors ne tik fashion) – RYŠKIAI, PATOGIAI IR STILINGAI! Bet dabar ne apie tai…

Kad jau vasarai sakom “viso gero” – laikas aktyvų laisvalaikį lauke keisti kokia kita malonia sportine veikla. Dalinuosi keliomis idėjomis su Tavimi. Kartu bus lengviau! Are you ready?

Aš visada buvau aktyvi, net ir vaikystėje. Mano sporto bagažas tikrai nemažas. Kol buvau paauglė domėjausi įvairiomis sporto šakomis ir iki šiol esu nemažai jų išbandžiusi: sportiniai šokiai, aerobika, kalanetika, dziudo, zumba, tinklinis, futbolas, krepšinis, tenisas, bėgimas, muay thai, slidinėjimas, plaukimas, dviračiai, šokinėjimas ant batutų, sporto salė ir t.t.. Sąrašas ilgas.

Be sporto neįsivaizduoju savo gyvenimo. Sportas – man tarsi meditacija. Tuo metu pamirštu visus rūpesčius, pametu visas mintis. Kūnas fiziškai dirba, bet protas – ilsisi. Fizinis aktyvumas yra labai svarbus, nes aktyvus gyvenimo būdas ne tik padeda išlaikyti dailias kūno linijas, saugo sveikatą, bet sportuodami galime atsikratyti daugelio ligų. Judėjimas – lyg “maistas” mūsų raumenims, smegenims ir visiems organams. Be sporto mūsų organizmas silpsta, serga ir sensta.

Galima sakyti, kad sportas dar ir mano darbo dalis. Privalau nuolat palaikyti puikią fizinę formą, ne tik dėl modeliui reikalingų tobulų apimčių, tačiau ir fizinės ištvermės. Mano darbas yra nenuspėjamas, niekada nežinai kada ir kiek ilgai teks pozuoti pritūpus, pasistiebus, kiek ilgai stovėti ar vaikščioti su aukštakulniais ir panašiai, tad modelis privalo būti tam fiziškai pasiruošęs.

Sportuoju kad ir kur bebūčiau. Net išvykusi į kitą šalį visada pasiimu sportinę aprangą su savimi (atsimenat mano kelionę į Kiniją?). Kai esu Vilniuje – stengiuosi sportuoti 4-5 kartus per savaitę. Mano visiška meilė ir narkotikas tapo boksas. Prisiekiu, nesuprantu, kodėl mes anksčiau nesusitikom… Bet geriau jau vėliau, nei niekada. Pažadu, greit pademonstruosiu keletą taiklių smūgių!

Aš labai noriu, kad kiekvienas žmogus suprastų, jog sveikata ir kokybiškas gyvenimas – mūsų pačių rankose. Niekas nepasirūpins Tavimi geriau, nei Tu pats. Niekas už Tave negali sveikiau maitintis ar už Tave nueiti į treniruotę ir išprakaituoti tas saldžias spurgas, kurias dar popiet taip godžiai suvalgei. Tik nuo mūsų pačių priklauso, ar norime būti sveikesni ir stipresni. Kiekvienas turėtume išsikelti sau tikslą ir nuosekliai pradėti jo siekti. Kai pradės matytis rezultatai ir savijauta taps geresnė – galiu garantuoti, kad sustoti tiesiog nebesinorės.

Žinau, kad dažniausias pretekstas nesportuoti – laiko trūkumas. Tačiau laiko sportui ir nebus – jį tiesiog privalome atrasti ir įterpti į savo dienotvarkę. Pavyzdžiui, jei žinau, kad manęs laukia užimta diena – keliuosi bent valanda anksčiau, kad spėčiau pasportuoti prieš laukiančią darbo dieną.

Tik jokiu būdu nereiktų persistengti. Manau visur turėtume jausti saiką, o svarbiau pasirinkti mėgstamą sporto šaką. Sportas turi būti malonumas. Tačiau noriu pastebėti, kad dailios kūno linijos – tai maisto ir sporto balanso, nuoseklumo ir vidinės harmonijos rezultatas. Sportas ir sveika mityba tai yra neatsiejami du dalykai. Žinokite, kad egzistuoja glaudus ryšys tarp to, ką valgome, su tuo, kaip rūpinamės savo kūnu ir psichika. Maistas lemia ne tik mūsų sveikatos būklę, bet ir gyvenimo trukmę. O gyvenimas duotas tik vienas.

 

MANO TOP 5 SPORTO PATARIMAI TAU: 

 

1. Pažinti save. Kiekvienas esame skirtingas, tad mūsų kūnai lygiai taip pat skirtingi. Prieš pradedant sportuoti būtina įsitikinti, ar neturite sveikatos ar širdies darbo sutrikimų.

2. Pasirinkti mėgstamą sporto šaką. Nes sportas negali būti kančia.

3. Reguliarus sportas. Norint pasiekti rezultatų – reikalingas režimas ir ritmas (kaip ir mityboje). Kūnas turi įprasti prie krūvio.

4. Svarbu kokybė, o ne kiekybė (čia ne tik sporte, o ir apskritai gyvenime). Visus pratimus būtina atlikti preciziškai taisyklingai, kad sau dar labiau nepakenktume. Verčiau 10 kokybiškai ir taisyklingai atliktų atsilenkimų, nei 110 netaisyklingų.

5. Geras miegas ir kokybiškas poilsis yra labai ir labai svarbu, jei nori gyventi sveikai ir komfortiškai.

 

O šiaip, labai linkiu savo sveikata, kūno formomis ir savijauta susirūpinti ne tik prieš pirmą vasaros ar rudens mėnesį, bet ir kiekvieną dieną ir visada! Būkime sveiki.