VYRŲ STILIUS X LIETUVA

Kaip džiugu! Pagaliau galiu drąsiai sakyti, kad Lietuvoje vyrų stilius lipa iš rėmų! Yra krūva straipsnių, kaip apsirengti Jums – merginos, todėl šįkart norėjau apžvelgti vyrų mados tendencijas ir duoti keletą patarimų jiems, bet tikrai nenuskriausiu ir Jūsų.

Ne paslaptis, kad praėjusiais metais plėšyti džinsai tapo tikra sensacija. Atsirado daugybė skirtingų juodų, pilkų, mėlynų atspalvių su įvairiais plėšyto džinso raštais: simetriški įtrūkimai ties keliais, asimetriški paplėšymai ties šlaunimis, iš vidinės audinio pusės uždėti lopai plėšymams uždengti. Kitaip tariant, nebeliko tik vieno, to tipinio cigaretės formos kelnių vyrams – PAGALIAU!

Apskritai, atėjus į drabužių parduotuvę gali pastebėti, kad vyrų skyrius tapo didesnis, nebe toks monogamiškas spalvine gama. Kelnių, megztinių ar marškinių asortimentas tapo žymiai platesnis, o ir jo atnaujinimas tendencingai dažnėja. Tai rodo, kad vyriška mada sparčiai juda į priekį ir Lietuvos vyrui reikia dažniau atsinaujinti garderobą. Žinoma, tai dar nėra tolygu moteriškam drabužių asortimentui, bet, manau, kad tokio paradokso mes niekada ir neprieisim, nes tai būtų tiesiog įžeidimas grakščiosios lyties atstovėms (if you know what I mean).

Kalbant apie raudonąjį kilimą, ant kurio esi įpratusi matyti išsipusčiusias moteris, kurios stengiasi atrodyti geriau viena už kitą (o tai yra labai gerai) – dabar jau gali pastebėti vis daugiau vyrų, kurie pasirodo nebe su klasikiniu pilkos arba juodos spalvos kostiumu. Vis daugiau žinomų vyrų pradeda į savo nusistovėjusią „klasiką“ atsinešti daugiau avangardiškų detalių: aksominės apykaklės, sportinio stiliaus juostelės švarkelyje, išskirtinis įsiuvas arba kito audinio lopinėlis.

Beje, aksomas buvo ant bangos 2017 metais, todėl galima drąsiai sakyti, kad vyriška mada Lietuvoje pradeda beveik išvien žengti su europine, o ir šiaip –  mes mokam gražiai rengtis ir už tai didelis ačiū Tau, nes pagaliau nori ne tik gražios suknelės savo spintoje, bet ir stilingo vaikino parankėje.

Dar norėčiau trumpai užsiminti apie keletą kitų metų vyriškosios mados tendencijų, kurios galbūt bus naudingos ir Tau.

Kitąmet nepabijok dar daugiau paplėšymų džinsiniame audinyje – ne tik kelių srityje, bet ir ties šlaunimis. Taip pat svarbu, jog į madą ateina vis labiau trumpinti džinsai, todėl paaukštinto pado batai ir iki kulniuko trumpinti džinsai taps labai geru stilistiniu sprendimu (nepamiršk, kad žemiau arba aukščiau kauliuko vidurio užsibaigiantys džinsai, gali šiek tiek iškraipyti Tavo turimą siluetą, figūrą, kojos ilgį).

Taip pat kitų metų spalvos – ultravioletinė bei geltona (taip vyksta dėl socialinių tinklų įtakos mūsų gyvenime) – todėl nepabijok į savo garderobą įsinešti violetinį aksomą, o gal rasi kažką subtiliai geltono. Svarbiausia pagauti įkvėpimą ir kurti.

Tekstas / Andrius Brazdžius

logo