VYRŲ MADOS SAVAITĖ | ATIDARYMAS

3

Vakar verslo centre „K29“ prasidėjo pirmoji Lietuvoje „Vyrų mados savaitė“. Ačiū renginio organizatoriams Marija Palaikytė, Julija Valiulienė ir Aurimas Kamantauskas už tai, kad surinko tokį būrį stilingų žmonių ir už tai, kad galėjau čia būti.

Renginio atmosfera buvo iš tiesų fantastiška. Prie to labai prisidėjo ir modernaus meno judėjimo „Duskmann“ į Lietuvą atvežta instaliacija pavadinimu „Prelude“. Ją pristatė “Duskmann” įkūrėjas, legendinio italų dizainerio Roberto Cavalli sūnus Daniele Cavalli, su kuriuo susipažinti teko garbė ir mums.

IMG_5429IMG_5164 IMG_5431

Ir žinote, manau tai daugiau nei tik menas… Kaip sako patys “Duskmann” tai padeda formuoti naują ir išskirtinį žmonių požiūrį bei kūrybinę filosofiją.

Be to, vakar buvo galima pasigrožėti, ne tik Lietuvos žmonių stilingumu bei originalumu, bet ir vyriška, itališka elegancija! Smagu, kad Lietuvoje yra skatinama ne tik moterų, bet ir vyrų mada! Tad nepraleiskime progos sudalyvauti šiame projekte ir daugiau sužinoti apie vyrišką stilių.

IMG_5424 IMG_5425IMG_5430

Vyrų mados savaitė truks nuo vasario 12 iki 20 dienos ir tuo metu bus galima aplankyti specialius kino seansus kino teatre „Pasaka“. Be to tarptautiniai ir Lietuvos lektoriai kvies į seminarus ir kūrybines dirbtuves, italų dizaineris Massimiliano Donnarumma pristatys specialiai šiam renginiui kuriamą vyrų kostiumų kolekciją. Žodžiu tikrai bus įdomu ir naudinga!

Taip pat visą savaitę bus renkamas Metų stilingiausias Lietuvos vyras. Turbūt Jūs jau supratote už ką aš balsuoju…!

Vidas Cerniauskas4Vidas Cerniauskas2Vidas Cerniauskas3Photos by Vidas Černiauskas

ŽINIASKLAIDA:

Garsūs ir stilingi žmonės panoro susipažinti su dizainerio R. Cavalli sūnumi

Pirmą kartą Vilniuje surengta išskirtinė italų Danielle Cavalli ir Edoardo Cicconi paroda

Roberto Cavalli sūnus Danielle Vilniuje atidarė „Vyrų mados savaitę“

Su R. Cavalli sūnumi Daniele panoro susipažinti žymūs lietuviai

Dizainerio Roberto Cavalli sūnus Daniele Cavalli Vilniuje pristatė unikalią instaliaciją „Prelude“