VĖJAS PLAUKUOSE

fbPhotos by Monika Dovidaite Photography / Make up by Virga Steiblytė

Mūsų pavasaris – ilgas ir šaltas, kad ir kaip norėtųsi tos šilumos (kada ji ateis??). Todėl lietpaltis arba kitaip trench coat yra ta investicija, kuri tikrai atsipirks ir saugos ne tik nuo lietaus. Lietpalčiai visuomet buvo ON TOP, bet ypač dabar tai tapo aktyvios ir stilingos miesto moters MUST HAVE drabužis.

Šį kartą nepagailėjau skirti laiko gero ir kokybiško lietpalčio paieškoms, nes žinau, kad jis puikiai pravers ir vėsiems vasaros vakarams! Be to, lietpaltis jau neįpareigoja prie jo derinti tik klasikinius drabužius – puikiai tiks tiek aukštakulniai, tiek sportiniai bateliai.

simona2_md_05simona2_md_02 simona2_md_01 Be to, visai neseniai parduotuvėje akys užkliuvo ir už plačių (wide-legged arba supersized) MAX&Co. kelnių aukštintu liemeniu. Tik jas pamačiusi supratau, kad jos bus mano! Patiko ne tik itin kokybiška jų medžiaga ir lengvumas (plačios kelnės juk turi būti lengvos!), bet ir tai, kad jos dryžuotos – sezono topas. Ir dar vertikaliai! Vadinasi, išilginamas siluetas, todėl atrodau aukštesnė ir kelnių platumas tam visai netrukdo. Iš tikrųjų, kuo plačiau, tuo geriau!

Taip gimė ir derinio idėja – lietpaltis x plačios kelnės x platforminiai bateliai. Bet vis tik kelnės “apgaulingiausia” derinio dalis, todėl čia pasinaudojau vienu triuku: “If I’ve got volume somewhere I play it slim somewhere else.” Volume šiuo atveju – kelnės, o slim – mano liemuo, kurį suveržiau lietpalčio diržu ir taip jį paryškinau. Taip pat sužaisti su proporcijomis galima prie plačių aukštinto liemens kelnių priderinus crop top tipo palaidinę.

Tad jei artimiausiu metu ketini apsilankyti drabužių parduotuvėje – tikrai rekomenduoju nepraeiti pro lietpaltį ar platesnes ir nevaržančias judesių kelnes.

simona2_md_04 simona2_md_06simona2_md_03

1. Lietpaltis / MARC CAIN (GEDIMINO 22) 2. Kelnės / MAX&Co. (GEDIMINO 22) 3. Rankinė / DKNY (GEDIMINO 22) 4. Palaidinė / H&M 5. Batai / DOVANA IŠ KINIJOS