V DESIRE | FASHION SHOW

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dalinuosi vakar vykusio “V Desire” show backstage’u. Jau ne kartą sakiau, kad žiūrovas beveik nemato ir neįsivaizduoja, kaip iš tikrųjų vyksta kolekcijos pristatymo pasiruošimas, tad mano pareiga ir didžiulis noras Jums atverti šou užkulisių duris. Tikriausiai jau girdėjote, kad ne viskas pavyko 100% taip, kaip norėjau, bet tikiu, kad šou nesugadinau.

Galiu tik pasikartoti – ant podiumo kaip gyvenime – visko pasitaiko. Suklumpi, bet atsistoji pakelta galva, nusivalai ašaras (nors šį kartą jų ir nebuvo) ir eini toliau. O dar jei sugebi sau pasiploti už tai – tada iš viso žaviuosi tuo žmogumi. Nes iš savęs irgi reikia mokėti pasijuokti.

Ačiū Diana už tai, kad buvau Tavo šou dalimi ir su didele šypsena sakau, kad šiam pristatymui suteikiau šiokio tokio saldaus prieskonio. Aš labai gerbiu ir žaviuosi Tavimi, ne tik kaip kūrėja, bet ir kaip žmogumi. Jei dar nematėte mano kritimo, galite jį pamatyti čia: “Per kolekcijos pristatymą ant podiumo nukritusi Simona Burbaitė juokiasi: „Galvojau, nieks nepastebės“”.

IMG_1355 Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset IMG_1412