TEGUL AKYS DEGA MEILE

Hair by Mantas Tautvaišas / Make up by Virga Steiblytė  / Jacket by Más 924

Paskutinis kavos gurkšnis prieš man labai svarbų interviu. Nors tai tikrai ne pirmas gyvenime interviu, bet nemeluosiu, labai jaudinausi… Nes po daugiau nei 2 metų nuoseklaus darbo jaučiu, kad esu tikrai savo vietoje.

Džiaugiuosi, kad pagaliau esu įdomi ne dėl savo išvaizdos, o dėl veiklos, asmenybės ir vertybių. Nes aš jums pasakysiu – ne vardinis rankinukas atneš laimę (nors ir man tokio norisi, bet kaip mano draugė pasakytų – svarbiausia, kad tai netaptų siekiamybė ir gyvenimo tikslas), o vidinė ramybė ir gebėjimas būti laisvai nuo destruktyvių emocijų (baimės, pykčio, nerimo) ir negatyvių žmonių.

Gyvenimą palyginčiau su reguliariu spintos tvarkymu – turi nuspręsti, ką palikti, o ką išmesti. Išorinis moters grožis man yra neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos – kai moters elgsena ir mintys dera. Šalia tokios moters tiesiog norisi būti. Tokia moterimi būti yra gera.

Pati ją nuolat stengiuosi puoselėti savyje, manau tai viso gyvenimo procesas. Kiekvienam linkiu iš visos širdies įsimylėti gyvenimą. Tegul akys dega meile!