TAI KADA PAGALIAU MŪSŲ NAMAI BUS IKI GALO ĮRENGTI?

Mūsų namai po truputį vis pildosi (taip, šone matote nuostabų Gia Ram paveikslą, kuris dar nepakabintas) ir netrukus bus visiškai baigti. Žinau, žinau, užtrukom nemažai laiko – tik primenu, kad butą nusipirkome  su 4 plikom sienom ir langais, be pertvarkų, be grindų, bet elektros, o čia įsikėlėme prieš metus turėdami tik būtiniausius dalykus, kad būtų galima gyventi. Namuose norime stilingų ir kokybiškų daiktų, dėl to viskas vyksta lėčiau, nei mes su Matu planavome. Bet šviesa tunelio gale jau matosi! Labai džiaugiuosi, kad pabaigti namus mums padeda viena geriausių Lietuvos interjero dizainerių Agnė Stanikūnaitė. Asmeniškai man, labai patinka Agnės estetikos suvokimas ir profesionalumas. Bet to žaviuosi jos asmenybe bei stiliumi, todėl Agne pasitikiu 100%.

Neseniai kartu su Agne aptarėme galutinį namų mood board, dalykus, kurių namuose vis dar trūksta ir tuos, kuriuos reikia pakeisti: nemeluosiu, kadangi buto įrengimą planavome patys (be interjero dizainerio pagalbos) ir taip kaip supratome, tai išlindo nesąmonių, kurias dabar reikia taisyti, kaip pavyzdžiui, keisti dušo kabinos pagrindą, nes mozaikos plytelės, kurias sudėjome visiškai nepasiteisino ir yra be galo be krašto nepraktiškos! Yra ir daugiau dalykų, bet manau apie tai plačiau pasakosiu savo YouTube vlog’uose – ten daugiausia dalinuosi apie namų įsirengimą.

Tačiau tinklaraštyje ketinu ir toliau dalintis stilingais interjero atradimais, nes gali būti naudinga ir Jums – gal šiuo metu kaip tik įsirenginėjate naujus namus, o galbūt norisi kažką tiesiog pakeisti esamuose namuose. Šiandien noriu pasidžiaugti nauju stilingu daiktu, kurio laaaabai seniai norėjau! Tai Bauhaus stiliaus Wassily Chair sukurta vengrų architekto ir dizainerio Marcel Breuer. Ši kėdė visiškai ikoninė, timeless classic – jos dizainui greitai bus 100 metų! Ją netikėtai radau vintažinėje parduotuvėje Antiqbaldai (apie ją man irgi papasakojo Agnė). Happy, happy, happy!

Taip pat, šiai dienai savo namuose jau turime 4 baro kėdes (finally, pamiršau, ką reiškia namuose valgyti prie stalo kaip normaliam žmogui haha) – jos yra olandų prekės ženklo HKliving. Kol kas trūksta tik kėdžių paminkštinimų, bet netrukus turėtume sulaukti ir jų (dėl karantino viskas šiek tiek vėluoja).

Jau esame išsirinkę ir šviestuvą virš baro iš Factory Shoplabai stilingas ir puikiai užbaigiantis virtuvės erdvę. Tiesa, jau kabančius lubinius šviestuvus (kurie man visiškai nebepatinka, nes neturi šarmo ir cinkelio, nesuprantu, kodėl apskritai juos kabinome) virtuvėje taip pat keisime į naujus. Kaip ir šviestuvus esančius koridoriuje. Vonios šviestuvus irgi. Kaip supratote, laukia dar nemažai darbo – daug dalykų, kurių trūksta ar reiks keisti nepaminėjau, bet pažadu pasidalinti visu procesu eigoje! O kol kas džiaugiamės naujais namų gyventojais ir pavasariu!

Reklama sukurta su Factory Shop

logo