SUSIPAŽINK SU NAUJA MANO VASAROS DRAUGE – BELLA | FIAT 500

 Photos / Monika Rukaitė

Aš labai myliu automobilius. Atsimenu, kai buvau maža (gal kokių 5 metų) – senelis nuolat mokydavo mane važinėti su tokia didele mašina, kurią vadinom „Viliukiu“. Vėliau, tik išsilaikiusi teises leidausi į savo pirmą kelionę automobiliu iš Panevėžio į Vilnių. Visi tada klausė: “Ar nebaisu Tau, ką tik išsilaikius teises, važinėti autostradoj ir dar tokiam dideliam mieste kaip Vilnius?” Ir tada sakiau, ir dabar sakau tą patį – vairuoti man yra malonumas. Atrodo tai tiesiog yra mano kraujyje. Duok man bet kokį automobilį – mechaninį, automatinį, didelį, mažą, naują, seną, sportinį, elektrinį – ilgai netruks, kol jis manęs klausys.

Vilniuje automobilis man labai reikalingas. Mano darbas jau toks – kiekvieną rytą iš namų išeinu su krūva krepšių ir juos visus tampyti važiuojant troleibusų nebūtų labai patogu. O kur dar skubėjimas iš vieno susitikimo į kitą, fotosesijos ir filmavimai… Beveik kasdien reikia greitai keisti lokacijas. Be mašinos aš tiesiog neįsivaizduoju savo gyvenimo. Džiaugiuosi, kad šią vasarą turiu naują draugę – Bella arba kitaip Fiat 500 automobilį! Mažą, stilingą, kompaktišką, su mažomis kuro sąnaudomis  (vidutinės degalų sąnaudos, l / km: 3,4 – 4,9) ir CO2 emisijomis = mažesnė žala aplinkai. Bella yra būtent tai, ko man reikia.

Tiesa, prieš tai, kai mes susitikom – šitas raudonas automobilis vardo neturėjo, bet kai tik jį pamačiau supratau, kad būtinai reikia sugalvoti, kaip jį pavadinti. Bella buvo pirmas vardas šovęs man į galvą, nes visai netyčia pastebėjau, kad ji turi tokias lyg blakstienas ant priekinių lempų. Man patinka, kad Bella | Fiat 500 su charakteriu – veržli, bet labai elegantiška ir, juokaudama sakau, “fit” – dailių formų, t.y. maži gabaritai. O tai be galo patogu mieste, ypač senamiestyje su siauromis gatvelėmis (tokiomis tenka tikrai dažnai važiuoti).

Ji turi ir fantastišką šviesų saloną. Net ir po sunkios darbo dienos, kai važiuoju namo – nuotaiką kelia vien spalvos, o sodrus jos raudonumas nelieka nepastebėtas. Todėl negali nesutikti, kad tokia mašina tarsi stilingas aksesuaras traukiantis akį. Tiesa, nuotraukos Bellos | Fiat 500 viduje irgi gaunasi labai gražios, nes natūralų apšvietimą suteikia panoraminis stiklinis stogas. Sakyčiau toks “instagraminis” automobilis.

Kiek domėjausi yra dar keli modeliai, kurie sudaro Fiat 500 šeimą. Tai Fiat 500 C – kabrioletas; Fiat 500X – miesto visureigis ir Fiat 500 L – pasirodo, tai popiežiaus Pranciškaus automobilis su kuriuo jis važinėja kasdien, nes nori būti „žmonių popiežius“, t.y., rinktis tokį automobilį, kuris yra įperkamas ir praktiškas, tinkamas šeimoms.

Šią vasarą kartu su Bella | Fiat 500 planuojam važinėti ne tik Vilniaus gatvėmis, bet ir apkeliauti Lietuvą. Juk dar tiek neatrastų nuostabių vietų čia. Įspūdžiais, pažadu, pasidalinsiu tinklaraštyje ir vlog’e! Gal paklausti ar bus patogu keliauti su tokia maža mašina kaip Fiat 500 aplink Lietuvą? Skubu atsakyti – svarbu ne automobilio, o vidinis nuotykių trokšimo dydis. Ir be to, nors Bella | Fiat 500 atrodo nedidelė, bet viduje labai erdvu (bagažinės talpa – 185 litrai)!

 

Sukurta su FIAT

logo