SPORTY, BUT MAYBE NOT SO MUCH? | H&M

hm-conscious-2017-spring1

Photos by Virginija Butkutė / Make up by Virga Steiblytė

Savo drabužinės jau neįsivaizduoju be praktiškų, judesių nevaržančių sportinio stiliaus drabužių ir patogių batų, nes kasdienis komfortas man nr. 1: susitikimai, fotosesijos, treniruotės ir t.t.. Visur norisi suspėti. Ir jau kurį laiką mano kasdienius derinius užbaigia sportiniai bateliai.

Džiaugiuosi, kad sportinis stilius vis dar madingas – tik ne nuo galvos iki kojų! Jį visada maišau su klasika arba visiškom priešingybėm. Kaip pavyzdžiui: bomber jacket x tiulio suknelė x sportiniai bateliai. Net ir prabangios medžiagos (kailis, šilkas, oda), futuristiniai aprangos elementai ar kitokie blizgūs aksesuarai mano kasdieniuose deriniuose dažnai tampa išskirtiniu akcentu, kuris papildo sportinį stilių.

8 12 13

Jau minėjau, kad #HMConsciousExclusive kolekcijos gaminiai sukurti iš perdirbtų, aplinkai draugiškų medžiagų, panaudojant mažus energijos išteklius. Būtent ši tiulio suknelė pagaminta iš perdirbto poliesterio.

Tai dar vienas įrodymas, kad kuriant savo stilių nėra taip sudėtinga tuo pačiu metu pagalvoti ir apie planetos išsaugojimą. Pamirškime stereotipus ir iš naujo atraskime ne tik tai, kas madinga ar patogu, bet ir sąmoninga bei atsakinga.

#HMConsciousExclusive jau šiandien rasi „GO9“ prekybos centre ir internete!

 

1. Sportiniai bateliai / adidas 2. Suknelė / H&M Conscious Exclusive

3. Bomber jacket / H&M 

Sukurta su H&M